Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+1" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt, 2+1, 56 m2, Olomouc, Václava III

Pronájem, byt, 2+1, 56 m2, Olomouc, Václava III

Nabízíme pronájem prostorné bytu 2+1 v příjemné části města, městská část Lazce. Byt je rekonstruovaný, má novou kuchyňskou linku se spotřebiči, včetně mikrovlnky, ledničky. V obývacím pokoji zůstane k dispozici obývací stěna, pohovka, psací stůl. Na chodbě jsou vestavěné skříně. V domě je plynový..

Lokalita: Václava III., Olomouc - Lazce11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 50m² - Bohdíkov

Pronájem, Byty 2+1, 50m² - Bohdíkov

Pronájem bytu 2+1 v Bohdíkově s výměrou cca 50m2. Byt má plastová okna, a prošel celkovou rekonstrukcí - nová kuchyňská linka, koupelna, nové podlahy a vestavěná šatní skříň v chodbě bytu. Před domem je dostatečná parkovací kapacita a rovněž možnost využívat venkovní prostranství, výborná poloha v..

Lokalita: Bohdíkovrezervováno

Prodej, Byt 2+1, 54 m² , Prostějov, ul. Šárka

Prodej, Byt 2+1, 54 m² , Prostějov, ul. Šárka

Nabízíme prodej prostorného bytu o dispozici 2+1, ve 3.NP panelového domu (dům je po kompletní revitalizaci). Byt je ihned k dispozici k nastěhování, jádro je původní a tak se předpokládá rekonstrukce. Parkety na podlahách jsou vybroušené a nalakované. Okna jsou do vnitrobloku s příjemným výhledem..

Lokalita: Šárka, Prostějov1 599 900 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Olomouci na ulici Fischerova

Pronájem bytu 2+1 v Olomouci na ulici Fischerova

Pronájem bytu 2+1 o výměře 44m2, 3NP. V bytě je novější kuch. linka, jádro zděné, plovoucí podlahy. Pokoje jsou neprůchozí. Byt je částečně zařízený ( lednička, pračka, obývací stěna, věšáková stěna). Byt je ihned volný. Cena nájmu je 10000,- Kč + el, plyn ( zálohově 1000,-Kč. Vratná kauce jeden..

Lokalita: Fischerova, Olomouc - Nové Sady10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 68m² - Mohelnice, ul. 1. máje

Pronájem, Byty 2+1, 68m² - Mohelnice, ul. 1. máje

Pronájem bytu 2+1 s balkonem ve 3. NP v cihlovém domě. Byt je po rekonstrukci - nová kuchyňská linka, koupelna, plastová okna, v pokojích parkety. V chodbě k dispozici šatní skříň i potravinová skříň. Velký prostorný sklep, dostatek parkovacích míst u domu. Klidná lokalita, v dostupnosti MŠ, ZŠ,..

Lokalita: Mohelnice8 500 Kč za měsíc