Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+1" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Byty 2+1, 54m² - Zábřeh, ul. Křížkovského

Prodej, Byty 2+1, 54m² - Zábřeh, ul. Křížkovského

Prodej bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 a balkonem v domě po kompletní rekonstrukci. Byt je ve velmi udržovaném stavu vhodný k okamžitému nastěhování. Velkou výhodou je vlastní plynová kotelna v domě s doplněním o solární panely na střeše domu, kdy toto vede k velkým úsporám na spotřebách..

Lokalita: Křížkovského, Zábřeh1 572 600 Kč

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Zábřeh, ul. Severovýchod

Prodej, Byty 2+1, 56m² - Zábřeh, ul. Severovýchod

Prodej bytu 2+1 v domě po celkové revitalizaci, kdy samotný byt se nachází v 1. patře (2. NP) s možností bezbariérového přístupu. V domě nový výtah s oboustranným nástupem/výstupem. Dispozičně je byt s neprůchozími pokoji mezi nimiž je pak velká prostorná šatna. Byt samotný je udržovaný, nicméně s..

Lokalita: Severovýchod, Zábřeh1 472 600 Kč

Pronájem, Byty 2+1, 55 m², Olomouc, Blanická

Pronájem, Byty 2+1, 55 m², Olomouc, Blanická

Pronájem kompletně zařízeného bytu o velikosti 2+1 (55 m2) v Olomouci, ulice Blanická. Jedná se o cihlovou zástavbu, byt je situovaný ve 4. NP budovy po kompletní rekonstrukci v r. 2017 - jádro, rozvody, omítky, podlahy, okna včetně žaluzií. Veškeré vybavení k dispozici, kromě televize. Součástí..

Lokalita: Blanická, Olomouc12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 60 m², Olomouc, Masarykova třída

Pronájem, Byty 2+1, 60 m², Olomouc, Masarykova třída

Pronájem velmi krásné nově vybudované bytové jednotky o velikosti 2+1 v podkroví (5.patro) cihlové zástavby s výtahem v blízkosti centra a vlakového nádraží v Olomouci, Masarykova třída. Byt o celkové výměře 60 m2. Dispozice: vstupní chodba, kuchyně, koupelna s WC, obývací pokoj a ložnice s ..

Lokalita: Masarykova třída, Olomouc12 900 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 2+1, 54 m², Olomouc, ul. Heyrovského

Pronájem, Byt 2+1, 54 m², Olomouc, ul. Heyrovského

Nabízíme pronájem kompletně zařízeného bytu (chybí jen TV) 2+1 v panelovém domě s výtahem. Byt prošel rekonstrukcí, má dva neprůchozí pokoje, kuchyň, šatnu, koupelnu s WC. U jednoho z pokojů je zasklená lodžie. Byt se pronajímá plně zařízený, včetně lednice s mrazákem a pračky. Majitel do pronájmu..

Lokalita: Heyrovského, Olomouc - Povel10 500 Kč za měsíc

Prodej, Byty 2+1, 53 m², Olomouc - Hodolany, Tř. Kosmonautů

Prodej, Byty 2+1, 53 m², Olomouc - Hodolany, Tř. Kosmonautů

Exkluzivní prodej bytové jednotky po celkové rekonstrukci o velikosti 2+1 v blízkosti vlakového nádraží Olomouc, třída Kosmonautů. Jedná se o panelový byt o výměře 53,3 m3 + balkon situovaný v 6. patře budovy s výtahem po kompletní revitalizaci. Výhodou jsou dva neprůchozí samostatné pokoje...

Lokalita: tř. Kosmonautů, Olomouc - Hodolanyrezervováno

Pronájem bytu 2+1, 54m² - Olomouc, ul. Jeremiášova

Pronájem bytu 2+1, 54m² - Olomouc, ul. Jeremiášova

Pronájem bytu 2+1 v Olomouci, ulice Jeremiášova, 54m², 4 NP, lodžie, 2 neprůchozí pokoje, součásti bytu je komora. V bytě je novější kuchyňská linka vč.sporáku,myčky, ledničky a pračky. Zděné jádro, nové plovoucí podlahy. Vhodné pro max. pro 2 osoby. Volné ihned. Vratná kauce 1 nájem.

Lokalita: Jeremiášova 486/1, Olomouc - Povelrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 51 m² - Olomouc,  Lazce, Synkova

Prodej, Byty 2+1, 51 m² - Olomouc, Lazce, Synkova

Exkluzivní prodej zrekonstruovaného bytu o velikosti 2+1 v Olomouc, k.ú. Lazce, ulice Synkova. Jedná s o byt (51 m2) situovaný v 2. patře bytového domu s výtahem po kompletní revitalizaci. Výhodou tohoto bytu jsou dva neprůchozí pokoje a prodává se včetně vybavení. Výměry bytu: podlahová plocha..

Lokalita: Synkova, Olomoucrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 52m² - Olomouc, ul. Karafiátová

Prodej, Byty 2+1, 52m² - Olomouc, ul. Karafiátová

Prodej bytu o výměře 52m2 s dispozicí 2+1 s balkonem v domě po revitalizaci. V bytě samotném jsou plastová okna, v pokojích velmi zachovalé parkety, zánovní interiérové dveře, jedná se o udržovaný byt s bytovým jádrem v původním stavu. K bytu náleží sklep a parkování přímo u domu. Byt ani dům..

Lokalita: Karafiátová, Olomouc1 820 000 Kč

Pronájem bytu 2+1 v Olomouci na ulici Schweitzerova

Pronájem bytu 2+1 v Olomouci na ulici Schweitzerova

Pronájem bytu 2+1 o výměře 56 m2 + lodžie, 2 NP. Byt je po kompletní rekonstrukci. V bytě jsou dva neprůchozí pokoje, šatna. Byt se pronajímá nezařízený pouze kuch. linka včetně spotřebičů, lednice, pračky. Volný k 1.8. 2019. Vhodné jako dlouhodobý pronájem. Vratná kauce 20 000,-Kč.

Lokalita: Schweitzerova, Olomouc - Povelrezervováno