Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii chata" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Chata, 16 m² , Olomouc ,Černovír

Prodej, Chata, 16 m² , Olomouc ,Černovír

Rezervováno - Nabízíme prodej zděné chaty v Olomouci, části Černovír (chatová kolonie směr Chomoutov). Chata má dvě nadzemní podlaží, je podsklepená ( 16 m2). V přízemí jsou dvě dřevěná okna ( jedno je prasklé - proto je zakryté) a dvoje vstupní dveře. Podkroví je obyvatelné jako ložnice ( prostor..

Lokalita: Olomouc - Černovír999 000 Kč

Prodej, Chata (vedeno jako rodinný dům), 90 m²  + garáž, Jesenec (o. Prostějov)

Prodej, Chata (vedeno jako rodinný dům), 90 m² + garáž, Jesenec (o. Prostějov)

Nabízíme prodej přízemního rodinného domu s půdou v příjemném prostředí, 2 km od Konice. U domu je k dispozici zděná garáž a dřevník . Pozemek je oplocený, před domem je předzahrádka - okrasná část, za domem je travnatá část pozemku- zahrada s vlastní studnou. Při vstupu do domu se vchází do..

Lokalita: Jesenec795 000 Kč

Prodej, Chata, 370m² - Zábřeh - Pivonín

Prodej, Chata, 370m² - Zábřeh - Pivonín

Prodej chaty v Zábřeze - Pivoníně v pěkném prostředí lesa. Chata je dřevěná, menšího zázemí. V přízemí z původní garáže vznikla místnost s kamny na TP. Do chaty přivedena elektřina a voda. V 1. patře je obytná místnost a nad ní ještě prostor ke spaní či uložení věcí. Současně je v 1. patře terasa s..

Lokalita: Zábřeh - Pivonín350 000 Kč

Prodej, Chata, 55 m² , Hlubočky (o. Olomouc)

Prodej, Chata, 55 m² , Hlubočky (o. Olomouc)

Nabízíme prodej chaty v oblíbené lokalitě u Olomouce. Jedná se o dřevostavbu, dispozici 3+1, tj. obývací pokoj, dvě ložnice a kuchyňka. Obytné patro má 35 m2+ 20 m2 terasa (z toho je 10 m2 zastřešených). Celá chata je podsklepená ( kamenné zdivo ), nyní využíváno jako dílna a sklep - lze tyto..

Lokalita: Hlubočky1 599 900 Kč