Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+1" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+1, 90m², Loštice

Pronájem, Byty 2+1, 90m², Loštice

K pronájmu byt ve městě Loštice, s dispozicí 2+1 avšak bezmála s výměrou 90 m2, kdy jak samotný byt tak i dům jsou po celkové rekonstrukci. V bytě je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči vč. zabudovaná myčka nádobí, prostorná koupelna s vanou a k dispozici dva balkony. Jeden z nich..

Lokalita: nám. Míru, Lošticerezervováno

Pronájem, Byty 2+1, 54 m², Olomouc, Jílová

Pronájem, Byty 2+1, 54 m², Olomouc, Jílová

Pronájem zařízené bytové jednotky o velikosti 2+1 po kompletní rekonstrukci v Olomouci, ulice Jílová. Jedná se o byt (53,8 m2) situovaný v 7. patře panelové budovy s výtahem v klidné lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s balkonem, kuchyně, ložnice,..

Lokalita: Jílová, Olomouc - Neředín10 600 Kč za měsíc

Pronájem, Bytu v prvorepublikové vile 100 m², Zábřeh

Pronájem, Bytu v prvorepublikové vile 100 m², Zábřeh

V klidné části města Zábřeha Vám nabízíme pronájem bytu o celkové výměře cca 100 m2 s dispozicí 2+1. Byt se nachází ve vile z dob první republiky, kde jsou další tři bytové jednotky. Nabízený byt je nadstandardně vybaven a nabízí tak komfortní bydlení i velmi náročným klientům. Samozřejmostí je..

Lokalita: Jiráskova, Zábřehrezervováno

Prodej, Byty 2+1, 51m² - Zábřeh, ul. Nerudova

Prodej, Byty 2+1, 51m² - Zábřeh, ul. Nerudova

Prodej bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 2+1 s balkonem v domě na ul. Nerudova v Zábřeze. Samotný byt s výměrou 51m2 je ve velmi udržovaném stavu s renovovanými podlahami v pokojích, nová kuchyňská linka, omítky, plastová okna samozřejmostí. V bytě je šatna a další komora pak na podlaží u..

Lokalita: Nerudova, Zábřehrezervováno