Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty 2+kk" odpovídá 6 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem slunného bytu s klimatizací o velikosti 2+kk (3. patro bez výtahu) v Olomouci, ulice Rooseveltova. Jedná se o byt situovaný v blízkosti centra města a obchodního centra Šantovka. Dispozice: vstup - chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. Celková výměra..

Lokalita: Rooseveltova, Olomouc11 500 Kč za měsíc

Pronájem bytu  2+kk Olomouc, ul Bořivojova

Pronájem bytu 2+kk Olomouc, ul Bořivojova

Pronájem cihlového bytu 2+kk ve vilové čtvrti o výměře 45m2 ,1. NP, samostatný vchod, na ulici Bořivojova. Jedná se o velmi pěknou a klidnou lokalitu nedaleko centra. Byt se pronajímá nezařízený, pouze kuch.linka. Vhodné jako dlouhodobý pronájem. Volný od 1.12.2022. Měsíční nájem 8.000,- Kč +..

Lokalita: Bořivojova, Olomouc - Lazce8 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 64 m2, Olomouc, Peškova

Pronájem, Byty 2+kk, 64 m2, Olomouc, Peškova

Pronájem slunného bytu o velikosti 2+kk a parkovacího stání v Olomouci, ulice Peškova. Jedná se o pronájem bytu o celkové výměře 64 m2 situovaného v 2.NP budovy s výtahem. Dispozice: ložnice, pokoj včetně kuchyňského koutu, předsíň, koupelna, WC a šatna. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s..

Lokalita: Peškova, Olomouc - Povelrezervováno

Pronájem, Byt 2+kk, 53 m², Olomouc, ul. Divišova

Pronájem, Byt 2+kk, 53 m², Olomouc, ul. Divišova

Pronajmeme Vám byt 2+kk v Olomouci, části Bělidla ( cca 400m se nachází OC Bělidla, cca 1 km supermarket Lidl, tramvajová zastávka je před domem). Byt se nachází ve 4. NP v cihlovém domě bez výtahu. Díky podlaží a tomu, že okna bytu jsou orientována do vnitřního traktu, kde jsou stromy a klid jde o..

Lokalita: Divišova, Olomouc - Bělidla11 000 Kč za měsíc

Prodej, Bytu 2+kk 66m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Prodej, Bytu 2+kk 66m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 2kk o výměře 66m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je vytápěn vlastním el. kotlem, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje velkým sprchovým koutem a samozřejmostí je..

Lokalita: Písařov2 930 000 Kč

Prodej, Bytu 2+kk 50m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Prodej, Bytu 2+kk 50m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 2kk o výměře 50m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je vytápěn vlastním el. kotlem, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje velkým sprchovým koutem a samozřejmostí je..

Lokalita: Písařov2 390 000 Kč