Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům, 93m² + dvorek ( bez zahrady), Prostějov, ul. Melantrichova

Prodej, Rodinný dům, 93m² + dvorek ( bez zahrady), Prostějov, ul. Melantrichova

Rezervace - Nabízíme prodej řadového, částečně podsklepeného rodinného domu v Prostějově. U domu je k dispozici dvorek s dílnou, tu lze buď využít nebo zrušit a získat více prostoru. Dům je příjemný, udržovaný, napojený na plyn, elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Kuchyňská linka je nová včetně..

Lokalita: Melantrichova, Prostějov4 199 000 Kč

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Představujeme Vám nabídku prodeje prvorepublikové vily v Zábřeze v ul. na Křtaltě s možností dvougeneračního bydlení případně jako kombinaci bydlení a zázemí firmy. Vila, jejíž duch je patrný ve všech vnitřních prostorech a pro milovníky obzvláště tohoto období nabízí jedinečnou atmosféru své..

Lokalita: Na Křtaltě, Zábřeh12 500 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Oskava

Prodej rodinného domu v obci Oskava

Exkluzivní prodej rodinného domu v obci Oskava. Dům proběhl zdařilou a kvalitní rekonstrukci vnitřních prostor. Dispozičně jedna velká místnost s kuchyní, druhá jako ložnice, mezi nimi menší místnost se sedací soupravou a televizí, koupelna se sprchovým koutem a vanou ( součástí prodeje je..

Lokalita: Oskava4 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům  2578m² - Měrotín

Prodej, Rodinný dům 2578m² - Měrotín

Nabízíme k prodeji objekt s užitnou plochou cca 160m² a další stavební parcelu na pozemku o celkové ploše 2.578m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce. Dům postavený v roce 1907 jako rodinný dům a současně využívaný jako prodejna smíšeného zboží se nachází v severní části pozemku přímo přístupné..

Lokalita: Měrotíninfo v RK

Prodej rodinného domu v obci Velký Týnec

Prodej rodinného domu v obci Velký Týnec

Exkluzivní prodej rodinného domu s garáží a oplocenou zahradou. Dům je jednopatrový, částečně podsklepený. V domě jsou dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází průjezd s bytovou jednotkou o velikosti 1+1 s koupelnou a toaletou. V zadní části se nachází místnost s oknem bez topení. V prvním patře..

Lokalita: Cihelna, Velký Týnec8 380 000 Kč

Prodej 1250 m2 nemovitost +1000 m2 pozemek, Jívová, o. Olomouc

Prodej 1250 m2 nemovitost +1000 m2 pozemek, Jívová, o. Olomouc

Spojení podnikání a bydlení nabízíme ke koupi prostorný patrový objekt s pozemkem v obci Jívová (vzdáleno od Olomouce a Šternberka 16 km) - nyní v územním plánu jde o oblast pro komerční účely, dle informací SÚ v případě zájmu změny využití např. jen určité části nemovitosti k bydlení, lze tyto..

Lokalita: Jívová1 Kč

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní..

Lokalita: Malá Morava - Vojtíškov4 500 000 Kč

Prodej, chalupy v obci Kladky

Prodej, chalupy v obci Kladky

Vyjímečná nabídka chalupy na nádherném a zajímavém místě v původním stavu, kde původnost může být pro mnohé klienty se vztahem ke starým a krásným věcem výhodou. Jak exteriér tak interiér bez necitlivých zásahu a každý kout na Vás dýchne kouzlem starých časů. Budete chtít zůstat a zastavit se...

Lokalita: Kladkyrezervováno

Prodej dvougeneračního rodinného domu

Prodej dvougeneračního rodinného domu

Prodej dvougeneračního domu v Olomouci na ulici Přichystalova. Dům má 2 bytové jednotky se samostatnými vchody a měřiči. Dále je možnost využití půdy k výstavbě další bytové jednotky. Před cca 8 lety byla zrenovovaná střecha a krovy. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o velikosti 3+1 v..

Lokalita: Přichystalova, Olomouc - Hodolany7 190 000 Kč

Prodej, Rodinného domu,  1160m² - Bohdíkov

Prodej, Rodinného domu, 1160m² - Bohdíkov

Prodej rodinného domu v obci Bohdíkov na Šumpersku. Nemovitost, která se na první dojem jeví jako menší stavba překvapí svým dispozičním řešením a komfortním prostorem. V r. 1996 a 2019 prošel dům částečnou rekonstrukcí, byla provedena injektáž, plastová okna, podlahy, kuchyňská linka na míru a v..

Lokalita: Bohdíkovrezervováno