Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 15 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinný dům  2578m² - Měrotín

Prodej, Rodinný dům 2578m² - Měrotín

Nabízíme k prodeji objekt s užitnou plochou cca 160m² a další stavební parcelu na pozemku o celkové ploše 2.578m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce. Dům postavený v roce 1907 jako rodinný dům a současně využívaný jako prodejna smíšeného zboží se nachází v severní části pozemku přímo přístupné..

Lokalita: Měrotín2 200 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 200 m² , Senice na Hané

Prodej, Rodinný dům, 200 m² , Senice na Hané

Nabízíme prodej rodinného domu (zemědělské usedlosti) v obci Senice na Hané (v místě je ZŠ, MŠ, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař, lékárna, sportovní hala, knihovna, pošta,..). Od Olomouce je obec vzdálena cca 15 km, 10 km je do Litovle. Rodinný dům se sestává z původní obytné části,..

Lokalita: Senice na Hané4 055 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 200 m² , Senice na Hané

Prodej, Rodinný dům, 200 m² , Senice na Hané

Nabízíme prodej rodinného domu ( zemědělské usedlosti) v obci Senice na Hané (v místě je ZŠ, MŠ, praktický lékař pro děti i dospělé, zubař, lékárna, sportovní hala, knihovna, pošta,..). Od Olomouce je obec vzdálena cca 15 km, 10 km je do Litovle. Rodinný dům se sestává z původní obytné části,..

Lokalita: Senice na Hané4 055 000 Kč

Prodej, Chata,  532m² - Olomouc - Droždín

Prodej, Chata, 532m² - Olomouc - Droždín

K prodeji chata v obci Droždín s bezkonkurenčním výhledem na celou Olomouc. Jedná se o dřevěnou chatu se zděným základem, která je podsklepená a její zats. pl. je aktuálně 15m2, avšak je možné její rozšíření na půdorys 5x5m. Do chaty je zavedena elektřina, na pozemku je vrtaná studna (15m),..

Lokalita: Olomouc - Droždín1 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 300 m² , Tovéř ( o. Olomouc)

Prodej, Rodinný dům, 300 m² , Tovéř ( o. Olomouc)

V zastoupení majitelů nabízíme prodej dvougeneračního domu se slunným pozemkem v obci Tovéř ( 5 minut od Olomouce směrem na Šternberk). Dům je částečně podsklepený, v 1. NP je bytová jednotka 2+1, nová koupelna, technická místnost, komora, ve 2.NP je 2+1 s velkou vstupní plochou - halou, koupelna..

Lokalita: Tovéřinfo v RK

Prodej Rodinného domu,  782m² - Zábřeh, ul. Smetanova

Prodej Rodinného domu, 782m² - Zábřeh, ul. Smetanova

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Zábřeze na ul. Smetanova jehož zast. plocha je 315m2 a zahrada má výměru 445m2. K nemovitosti dále náleží dvě garáže - jedna s vjezdem přímo z ulice (22m2), druhá je ve dvoře. Jedná se o nemovitost starší, udržovanou a teoreticky i ihned obyvatelnou, nicméně..

Lokalita: Zábřeh3 700 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Hněvotín

Prodej rodinného domu v obci Hněvotín

Exkluzivní prodej cihlového rodinného domu v obci Hněvotín, který byl postaven v roce 2003 . Dům je dispozičně řešen jako 5+kk + komora, technická místnost a garáž. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, vstupní chodba, komora, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: Hněvotín10 300 000 Kč

Prodej, Rodinný dům,  393 m2,  Bedihošť ( Prostějov)

Prodej, Rodinný dům, 393 m2, Bedihošť ( Prostějov)

Nabízíme prodej cihlového domu v obci Bedihošť ( cca 4 km od Prostějova ). Dům je přízemní s půdním prostorem, který se dá využít na vybudování bydlení. V přízemí se nachází 3 samostatné bytové jednotky, které lze využívat tak jak je jejich dispozice nyní a například je pronajímat nebo lze pto..

Lokalita: Bedihošť5 999 900 Kč

Prodej rodinného domu v obci Velký Týnec

Prodej rodinného domu v obci Velký Týnec

Exkluzivní prodej rodinného domu s garáží a zahradou. Dům je jednopatrový, částečně podsklepený. V domě jsou dvě bytové jednotky. V přízemí se nachází průjezd s bytovou jednotkou o velikosti 1+1 s koupelnou a toaletou. V zadní části se nachází místnost s oknem bez topení. V prvním patře je bytová..

Lokalita: Cihelna, Velký Týnec6 250 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  259m² - Tovačov II-Annín

Prodej, Rodinné domy, 259m² - Tovačov II-Annín

K prodeji menší rodinný dům v řadové zástavbě v obci Tovačov, místní část Annín. Dům má vyměněná okna, udělané rozvody elektřiny, vody i kanalizace. Vytápění zajišťuje plynový kotel, který současně ohřívá i vodu. Dům má aktuálně dispozici 1+1 a vybudované sociální zázemí. Nabízí se zde možnost jej..

Lokalita: Tovačov - Tovačov II-Anníninfo v RK