Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu řadový" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem slunného bytu s klimatizací o velikosti 2+kk (3. patro bez výtahu) v Olomouci, ulice Rooseveltova. Jedná se o byt situovaný v blízkosti centra města a obchodního centra Šantovka. Dispozice: vstup - chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, pokoj s kuchyňským koutem, ložnice. Celková výměra..

Lokalita: Rooseveltova, Olomouc9 000 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1 000 m², Těšetice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1 000 m², Těšetice

Exkluzivní nabídka prodeje stavebního pozemku o celkové výměře 1000 m2 v klidné části obce Těšetice (cca 9 km od Olomouce). Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu. V blízkosti se nachází elektrické vedení, ostatní sítě prozatím nejsou přivedeny. Příjezdová cesta je nezpevněná - obecní. Pozemek..

Lokalita: Těšetice1 450 Kč za m2

Pronájem, Byty, 1+kk, 20 m2, Olomouc, Foerstrova

Pronájem, Byty, 1+kk, 20 m2, Olomouc, Foerstrova

Pronájem bytu 1+kk o výměře 20 m2 v Olomouci, ulice Foerstrova. Jedná se o pronájem cihlového bytu v blízkosti Fakultní nemocnice Olomouc, situovaný ve zvýšeném přízemí budovy. Byt se pronajímá částečně zařízený. K dispozici kuchyňská linka, elektrický sporák a pračka. Zbývající nábytek již není..

Lokalita: Olomouc7 500 Kč za měsíc

Prodej, Rodinný dům, 1600 m2 pozemek, Dub nad Moravou - Tučapy

Prodej, Rodinný dům, 1600 m2 pozemek, Dub nad Moravou - Tučapy

Nabízíme prodej příjemného, prostorného rodinného domu v obci Tučapy (10 km od Olomouce). Dům skýtá možnost až tří samostatných bytových jednotek a nebo jej lze komfortně využívat jednou rodinou. V případě zájmu je možné k bydlení využít i plochu v podkroví. K domu patří krásná zahrada, s venkovním..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapy1 Kč

Prodej, Rodinný dům, 110m²,  Dub nad Moravou - Tučapy

Prodej, Rodinný dům, 110m², Dub nad Moravou - Tučapy

Nabízíme prodej patrového rodinného domu, v řadové zástavbě v obci Tučapy / 10 km od Olomouce/. K domu náleží i garáž - přímo v ulici naproti domu. V přízemí je k dipozici obývací pokoj, hala, kuchyň, soc. zázemí , předsíň a vstup na zahradu. V horním patře je ložnice a vstup na půdu, kde lze..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapy1 Kč