Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu řadový" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, RD - zem. usedlost, 260m², Přestavlky ( Tršice)

Prodej, RD - zem. usedlost, 260m², Přestavlky ( Tršice)

PRODÁNO - Nabízíme prodej zemědělské usedlosti, která je nyní využívána k rekreačnímu bydlení, na trvalé bydlení je nutné dobudovat topení. Nemovitost se nachází v krásném prostředí Tršicka. Tvoří ji tři samostatná křídla, díky nimž mají uživatelé úplné soukromí. Uprostřed je prosluněný dlážděný..

Lokalita: Tršice - Přestavlky4 299 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, Mohelnice, Podolí

Prodej, Zemědělská usedlost, Mohelnice, Podolí

PRODÁNO - Nabízíme prodej rodinného domu - typ zemědělská usedlost v Podolí , pouhý 1 km od Mohelnice, jen 15 minut cesty po dálnici do Olomouce. Jde o zajímavé bydlení s naprostým soukromím, mnoha prostory jak pro bydlení tak pro např. podnikání, své koníčky,..K usedlosti kromě prostorného..

Lokalita: Mohelnice1 Kč

Prodej, Rodinný dům,  102m², Čehovice (o. Prostějov)

Prodej, Rodinný dům, 102m², Čehovice (o. Prostějov)

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Čehovice, tj. cca 6 km od Prostějova, cca 20 km od Olomouce ( 6 km od dálnice ). Dům je dvoupodlažní, s malým dvorkem. Zahradu či pole - obojí vzdálené od domu cca 300m - je v případě zájmu možné dokoupit. Dům má v přízemí kuchyň, obývací pokoj, WC, koupelnu a..

Lokalita: Čehovice2 449 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 93m² , dvorek ( bez zahrady), Prostějov, ul. Melantrichova

Prodej, Rodinné domy, 93m² , dvorek ( bez zahrady), Prostějov, ul. Melantrichova

Nabízíme prodej řadového, částečně podsklepeného rodinného domu v Prostějově. U domu je k dispozici dvorek s dílnou, tu lze buď využít nebo zrušit a získat více prostoru. Dům je příjemný, udržovaný, napojený na plyn, elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Kuchyňská linka je nová včetně vestavěných..

Lokalita: Melantrichova, Prostějov4 199 000 Kč

Pronájem, Byty 2+1, 75 m², Olomouc, 1. máje

Pronájem, Byty 2+1, 75 m², Olomouc, 1. máje

Pronájem velmi pěkného a udržovaného bytu o velikosti 2+1 v těsné blízkosti centra města Olomouc, ulice 1. máje. Byt je situovaný v přízemí cihlové zástavby o celkové výměře 75 m2. Dispozice: prostorná chodba, obývací pokoj, ložnice, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, kuchyně a komora...

Lokalita: 1. máje, Olomouc13 500 Kč za měsíc

Prodej, Rodinný dům, 4+1, Krčmaň

Prodej, Rodinný dům, 4+1, Krčmaň

Nabízíme prodej podílu na spoluvlastnictví dvoupodlažního rodinného domu, dvora a zahrady ve výši 1/2, konkrétně se jedná o prodej bytové jednotky 4+1( + balkon ) ve 2.NP rodinného domu včetně společného užívání dvora a zahrady. Bytová jednotka se sestává z kuchyně, velké jídelny, obývacího pokoje..

Lokalita: Krčmaň2 990 000 Kč

Prodej, 4+1, zahrada, Krčmaň

Prodej, 4+1, zahrada, Krčmaň

Nabízíme prodej podílu na spoluvlastnictví dvoupodlažního rodinného domu, dvora a zahrady ve výši 1/2 = konkrétně se jedná o prodej bytové jednotky 4+1( + balkon ) ve 2.NP rodinného domu včetně společného užívání dvora a zahrady. Bytová jednotka se sestává z kuchyně, velké jídelny, obývacího pokoje..

Lokalita: Krčmaň2 990 000 Kč