Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 24 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Exkluzivní prodej zděné chaty k celoročnímu obývání v žádané lokalitě se zahradou o výměře 403m3. Jedná se o samostatnou částečně podsklepenou přízemní chatu s dřevěným obytným podkrovím. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Součástí prodeje je zděná garáž o výměře 18m2. Na..

Lokalita: Hlubočky - Posluchov3 000 000 Kč

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Exkluzivní prodej cihlové chaty se zahradou o výměře 378m2 v obci Přemyslovice. V přízemí chaty se nachází kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou dále pak přístavek na nářadí. V mezipatře se nachází obývací pokoj s krbovými kamny a pokoj vhodný jako šatna či úložný prostor, V dřevěném..

Lokalita: Přemyslovice1 200 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 818m² - Brníčko - Strupšín

Prodej, Rodinné domy, 818m² - Brníčko - Strupšín

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Brníčko (místní část Strupšín), okr. Šumperk který je situován v polovině pozemku a jeho zahrady, které dům obklopují, jsou tak příjemně oddělené ať už jen k relaxaci a pohodě, nebo na spíše užitkovou část. Stavba samotná je částečně podsklepená a její spodní..

Lokalita: Brníčko - Strupšínrezervováno

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Nabízíme pronájem klimatizovaného moderního bytu s garážovým stáním o velikosti 2+kk o ploše 60 m2 s lodžií 9,57 m2 ve velmi žádané a klidné lokalitě k bydlení, na ulici Topolová, Olomouc - Slavonín. Byt se nachází v 3. patře budovy s výtahem, velkou výhodou tohoto bytu je prostorná komora v bytě,..

Lokalita: Topolová, Olomouc - Slavonínrezervováno

Pronájem, skladových prostor,  600m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem, skladových prostor, 600m² - Dolní Újezd - Staměřice

K pronájmu prostory, které jsou aktuálně zavedeny jako restaurace, nicméně způsob jejich využití je zcela individuální (skladovací zázemí, obchod). Pozemek okolo objektu je oplocen a se zadním vstupem do budovy. Samozřejmmě pro ty z vás, kteří by rádi pokračovali v provozování restaurace MonTexas..

Lokalita: Dolní Újezd - Staměřice20 000 Kč za měsíc

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Nabízíme prodej chaty cca 1,5 km od města Plumlov. Chata je cihlová, má dvě podlaží, je po rekonstrukci. Má novou střechu, přípravu na solární panely s rozvody elektřiny v interiéru. Chata je částečně podsklepená, zateplená, zvenku i vevnitř obložená dřevem. K dispozici je studna s užitkovou vodou...

Lokalita: Plumlov1 800 000 Kč

Pronájem, Obchodních prostor,  600m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem, Obchodních prostor, 600m² - Dolní Újezd - Staměřice

K pronájmu obchodní prostory, které jsou aktuálně zavedeny jako restaurace, nicméně způsob jejich využití je zcela individuální (obchod, autoservis, dílna, skladovací zázemí). V prvních třech měsících nabízíme zvýhodněnou cenu nájmu a to 15 000Kč/měsíc. Samozřejmmě pro ty z vás, kteří by rádi..

Lokalita: Dolní Újezd - Staměřice40 000 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace,  600m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem, Restaurace, 600m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem zavedené restaurace MonTexas ve Staměřicích v prvních třech měsících za zvýhodněnou cenu nájmu ve výši 15 000Kč/měsíc. Restaurace se nachází při sjezdu z D35 a její kompletně zrekonstruované nevšední prostory nabízí dokonalé zázemí pro stálou kuchyni, stejně tak k pořádání oslav, školení,..

Lokalita: Dolní Újezd - Staměřice40 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy,  6870m² - Jiříkov

Prodej, Rodinné domy, 6870m² - Jiříkov

Prodej velkého stavení s rozlehlými pozemky s celkovou výměrou 6 870m2 v obci Jiříkov okr. Bruntál. Nemovitost svým charakterem nabízí velký potenciál ať už k individuálnímu bydlení či skloubení s podnikáním. Její velkoryseé prostory nabízí nespočet možností, nicméně rovněž vyžaduje celkovou..

Lokalita: Jiříkovinfo v RK

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Představujeme Vám nabídku prodeje prvorepublikové vily v Zábřeze v ul. na Křtaltě s možností dvougeneračního bydlení případně jako kombinaci bydlení a zázemí firmy. Vila, jejíž duch je patrný ve všech vnitřních prostorech a pro milovníky obzvláště tohoto období nabízí jedinečnou atmosféru své..

Lokalita: Na Křtaltě, Zábřeh9 600 000 Kč