Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej rodinného domu v obci Oskava

Prodej rodinného domu v obci Oskava

Exkluzivní prodej rodinného domu v obci Oskava. Dům proběhl zdařilou a kvalitní rekonstrukci vnitřních prostor. Dispozičně jedna velká místnost s kuchyní, druhá jako ložnice, mezi nimi menší místnost se sedací soupravou a televizí, koupelna se sprchovým koutem a vanou ( součástí prodeje je..

Lokalita: Oskavarezervováno

Prodej chaty, 401m² - Postřelmov

Prodej chaty, 401m² - Postřelmov

Prodej pozemku v zahrádkářské osadě v Postřelmově při ul. Vyhnálovská. Pozemek má výměru 401m2 a je na něm postavena zahradní chatka cca 4x4m. Chata je se zděným základem, podsklepená, jinak celodřevěná. Na pozemek přivedena elektřina a užitková voda ze společných studní. Jedná se o velmi příjemné..

Lokalita: Postřelmov650 000 Kč

Pronájem, Kancelář, 16m² , Hranice ( o. Přerov ), ul. Havlíčkova

Pronájem, Kancelář, 16m² , Hranice ( o. Přerov ), ul. Havlíčkova

Nabízíme pronájem kanceláře v Hranicích na Moravě, v příjemné části města. Kancelář se nachází v 1.NP čtyřpatrové administrativní budovy. Kancelář bude pro nového nájemce vyklizená. K dispozici je společná kuchyňka, sociální zázemí. Parkování je bez problémů přímo u budovy.

Lokalita: Havlíčkova, Hranice3 500 Kč za měsíc

Pronájem, Pokoj (podkroví), 15 m² ,Olomouc, ul. Na chmelnici

Pronájem, Pokoj (podkroví), 15 m² ,Olomouc, ul. Na chmelnici

Nabízíme pro studující 1-2 osoby ( děvčata ) pronájem příjemného, zařízeného pokoje v rodinném domě (celý dům po rekonstrukci) se samostatným vstupem, k dispozici je společná koupelna, společná kuchyňka včetně společné lednice. Kauce je ve výši jednoho nájemného.

Lokalita: Na chmelnici, Olomouc - Nová Ulice7 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinný dům  2578m² - Měrotín

Prodej, Rodinný dům 2578m² - Měrotín

Nabízíme k prodeji objekt s užitnou plochou cca 160m² a další stavební parcelu na pozemku o celkové ploše 2.578m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce. Dům postavený v roce 1907 jako rodinný dům a současně využívaný jako prodejna smíšeného zboží se nachází v severní části pozemku přímo přístupné..

Lokalita: Měrotín2 410 000 Kč

Pronájem, Kanceláře, 40  m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem, Kanceláře, 40 m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem prostor - kanceláře v okrajové části města Olomouc, ulice Dolní Novosadská. Budova je situovaná v těsné v blízkosti bezinové stanice Amigo a logistického centra Ahold. Kancelář o celkové výměře 40 m2 + kuchyňka 7 m2 se nachází v 2.NP budovy bez výtahu. Kancelář je samostatná,..

Lokalita: Dolní novosadská, Olomouc8 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1,  60m² - Zábřeh, ul. Školská

Pronájem, Byty 2+1, 60m² - Zábřeh, ul. Školská

Pronájem bytu v cihlovém domě v centru města. Byt o dispozici 2+1 má výměru cca 60m2 a okna z obytných místností jsou situována do klidného dvora za domem nikoli do ulice. Umístěn je ve zvýšeném přízemí a momentálně v něm probíhá rekonstrukce. Byt má plastová okna, nové rozvody elektřiny i vody...

Lokalita: Školská, Zábřeh9 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  64m² ( lze až 230 m2), Hranice, ul. Havlíčkova

Pronájem, Kanceláře, 64m² ( lze až 230 m2), Hranice, ul. Havlíčkova

Rezervace - Nabízíme pronájem 64 m2 ( v případě zájmu lze i varianta méně než 64 m2 a i více , a to prostory o ploše až 230 m2 ) nebytových prostor ve 4.NP administrativní budovy, v krásném prostředí se zelení, v dosahu lázní Teplice, kousek od centra města Hranice. K dispozici je vlastní kuchyňka,..

Lokalita: Havlíčkova, Hranice - Hranice I-Městodohodou

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Představujeme Vám nabídku prodeje prvorepublikové vily v Zábřeze v ul. na Křtaltě s možností dvougeneračního bydlení případně jako kombinaci bydlení a zázemí firmy. Vila, jejíž duch je patrný ve všech vnitřních prostorech a pro milovníky obzvláště tohoto období nabízí jedinečnou atmosféru své..

Lokalita: Na Křtaltě, Zábřeh12 500 000 Kč

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní..

Lokalita: Malá Morava - Vojtíškov4 500 000 Kč