Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 8 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  630m² - Svébohov

Prodej, Rodinné domy, 630m² - Svébohov

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Svébohov, která nabízí základní občanskou vybavenost. Dům samotný je zcela určitě určen k celkové reknstrukci, která pokud bude správně uchopena může novému majiteli nabídnout prostor k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Dispoziční řešení domu je v současné..

Lokalita: Svébohov980 000 Kč

Prodej chata, 39 m² - Radotín u Lpníka nad Bečvou

Prodej chata, 39 m² - Radotín u Lpníka nad Bečvou

Připravili jsme pro vás ojedinělou nabídku chaty na úplné samotě, kdy jediné, co vás bude rušit je ticho, ptáci a žáby. Byť se jedná o naprostou samotu, příjezd k chatě je zajištěn po zpevněné obecní cestě. Chata s ojediněle velkorysým pozemkem, který vybízí k vytvoření jedinečného kouzelného místa..

Lokalita: Radotín1 650 000 Kč

Prodej chata, 70 m² - Jestřebí - Pobučí

Prodej chata, 70 m² - Jestřebí - Pobučí

Nabízíme k prodeji velmi udržovanou chatu v obci Pobučí na Šumpersku. Jedná se o celodřevěnou stavbu se zděným (kamenným) základem se zast. pl. 48m2 a zahradou o ploše 378m2. V suterénu chaty je garáž s dílnou a sklepním prostorem. Obytná část je pak ve dvou dalších podlažích, přičemž ve spodním je..

Lokalita: Jestřebí - Pobučí1 235 000 Kč

Prodej chata, 22 m² - Nový Malín, u přehrady Krásné

Prodej chata, 22 m² - Nový Malín, u přehrady Krásné

Nabízíme k prodeji chatu v osobním vlastnictví s podílem na pozemku a to v záhrádkářské kolonii mezi Novým Malínem a Hraběšicemi, poblíž přehrady Krásné. Chata má zděný základ, jinak je celodřevěná, nicméně velmi dobře udržovaná. V přízemí je místnost k sezení a kuchyňské zázemí - přívod užitkové..

Lokalita: Nový Malínrezervováno

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Vila stavitele Adolfa Berky z roku 1937 s pozemky o celkové výměře 2899 m2. Z toho pozemek p.č. 2640/1 o výměře 2392 m2 nabízí potenciální výstavbu několika dalších domů, jelikož dle územního plánu patří mezi plochy obytné smíšené. V lokalitě výstavba RD již realizována a dále probíhá...

Lokalita: Na Křtaltě, Zábřeh8 100 000 Kč

Prodej obchodní prostory, 692 m² - Lukavice

Prodej obchodní prostory, 692 m² - Lukavice

V obci Lukavice nabízíme k prodeji objekt, který je dnes nevyužívaný a ve stavu určeném k celkové rekonstrukci. Jedná se o podsklepenou dvoupodlažní stavbu, která dříve sloužila jako administrativní zázemí a jídelna k místní papírně. Zastavěná plocha objektu je 692m2 a ostatní plocha má výměru..

Lokalita: Lukavicerezervováno

Prodej rodinného domu v Město Libavá

Prodej rodinného domu v Město Libavá

Exkluzivní prodej rodinného domu v obci Město Libavá o zastavěné ploše a nádvoří 441m2. Dům je samostatně stojící v klidné částí obce v blízkosti přírody. Na dvoře se nachází dřevěná pergola. Dům je napojen na inženýrské sítě - obecní vodovod, elektrickou přípojku. a kanalizaci. V přízemí domu se..

Lokalita: Sadová, Město Libavá1 300 000 Kč

Rodinný dům, Vlachov 462m2

Rodinný dům, Vlachov 462m2

K prodeji rodinný dům v obci Vlachov, který prošel částečnou rekonstrukcí a je vhodný pro okamžité bydlení ať už trvalé či jen rekreační. Aktuálně jsou zde tři místnosti, kuchyň a koupelna. V domě jsou plastová okna, nové rozvody vody i elektřiny, vytápění kombinované krbovými kamny nebo plynovým..

Lokalita: Lukavice - Vlachov3 130 000 Kč