Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí a poloha objektu samostatný" odpovídá 10 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy,  6870m² - Jiříkov

Prodej, Rodinné domy, 6870m² - Jiříkov

Prodej velkého stavení s rozlehlými pozemky s celkovou výměrou 6 870m2 v obci Jiříkov okr. Bruntál. Nemovitost svým charakterem nabízí velký potenciál ať už k individuálnímu bydlení či skloubení s podnikáním. Její velkoryseé prostory nabízí nespočet možností, nicméně rovněž vyžaduje celkovou..

Lokalita: Jiříkov3 000 000 Kč

Pronájem, Byty 3+1, 62 m² - Velké Losiny

Pronájem, Byty 3+1, 62 m² - Velké Losiny

Nabízíme k pronájmu byt ve Velkých Losinách, ul. sídl. U papírny, který prošel kompletní rekonstrukcí. Plastová okna jsou samozřemostí, zděné jádro, koupelna se sprchovým koutem, WC samostatné. Kuchyňská linka se sporákem se sklokeramickou deskou, renovované parkety a nové interiérové dveře. Volný..

Lokalita: sídl. U papírny, Velké Losinyrezervováno

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Exkluzivní prodej zděné chaty k celoročnímu obývání v žádané lokalitě se zahradou o výměře 403m3. Jedná se o samostatnou částečně podsklepenou přízemní chatu s dřevěným obytným podkrovím. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Součástí prodeje je zděná garáž o výměře 18m2. Na..

Lokalita: Hlubočky - Posluchovrezervováno

Prodej rodinného domu v Město Libavá

Prodej rodinného domu v Město Libavá

Exkluzivní prodej rodinného domu v obci Město Libavá o zastavěné ploše a nádvoří 441m2. Dům je samostatně stojící v klidné částí obce v blízkosti přírody. Na dvoře se nachází dřevěná pergola. Dům je napojen na inženýrské sítě - obecní vodovod, elektrickou přípojku. a kanalizaci. V přízemí domu se..

Lokalita: Sadová, Město Libavá1 300 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  630m² - Svébohov

Prodej, Rodinné domy, 630m² - Svébohov

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Svébohov, která nabízí základní občanskou vybavenost. Dům samotný je zcela určitě určen k celkové reknstrukci, která pokud bude správně uchopena může novému majiteli nabídnout prostor k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Dispoziční řešení domu je v současné..

Lokalita: Svébohov1 200 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 5717 m² - Přerov XIII-Penčice

Prodej, Pozemky pro bydlení, 5717 m² - Přerov XIII-Penčice

Exkluzivní prodej stavebního pozemku v obci Přerov, kat. území Pančičky o výměře 5717m2. Na pozemku je vedena elektřina. V obci se buduje hloubková kanalizace. Voda a plyn se nachází nedaleko pozemku na hlavní cestě. Tento oplocený pozemek nabízí dostatek soukromí. Na pozemku se nachází vzrostlé..

Lokalita: Přerov - Přerov XIII-Penčicerezervováno

Prodej, RD 3+kk 100 m2, Bystročice ( Olomouc)

Prodej, RD 3+kk 100 m2, Bystročice ( Olomouc)

Se souhlasem majitele nabízíme prodej nízkoenergetické dřevostavby 3+kk se zahradou a terasou ( kolaudace 2012 ) v obci Bystročice ( obec je vzdálena 7-10 minut autem od Olomouce, občanská vybavenost v místě). Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a obecní kanalizaci. Jde o příjemné moderní..

Lokalita: Bystročice8 000 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Výkleky

Prodej rodinného domu v obci Výkleky

Prodej podsklepeného domu v obci Výkleky se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 338m2. Součástí prodeje je oplocená zahrada o výměře 3019m2. Dům je přízemní se sedlovou střechou z pálených tašek s bytovou jednotkou o velikosti 2+1 + sociální zázemí, verandou a vstupem do sklepa, kde se..

Lokalita: Výklekyrezervováno

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní..

Lokalita: Malá Morava - Vojtíškov3 500 000 Kč

Pronájem, parkovací plochy 2281m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem, parkovací plochy 2281m² - Dolní Újezd - Staměřice

Nabízíme k pronájmu zpevněnou plochu u objektu motorestu MonTexas (bývalá Moravanka) v obci Staměřice, při sjezdu z D35 (1,5km) . Celá plocha je asfaltová a z části je i oplocena. Možnost využívat jako placené parkovište pro nákladní i osobní vozy, mobilní sklady, autobazar a další. Výborná..

Lokalita: Dolní Újezd - Staměřice15 000 Kč za měsíc