Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kancelář, 16m² , Hranice ( o. Přerov ), ul. Havlíčkova

Pronájem, Kancelář, 16m² , Hranice ( o. Přerov ), ul. Havlíčkova

REZERVACE Nabízíme pronájem kanceláře v Hranicích na Moravě, v příjemné části města. Kancelář se nachází v 1.NP čtyřpatrové administrativní budovy. Kancelář bude pro nového nájemce vyklizená. K dispozici je společná kuchyňka, sociální zázemí. Parkování je bez problémů přímo u budovy.

Lokalita: Havlíčkova, Hranice3 500 Kč za měsíc

Prodej, Ubytování, 19976 m² - Budišov nad Budišovkou

Prodej, Ubytování, 19976 m² - Budišov nad Budišovkou

Nabízíme k prodeji Rekreační středisko Zálesí, které se nachází v malebné kotlině mezi Oderskými vrchy a pohořím Nízkého Jeseníku, konkrétně v Budišově nad Budišovkou. Areál, který řadu let sloužil jako ozdravovna, nyní poskytuje zázemí pro dětskou rekreaci a jiné druhy skupinové rekreace. V..

Lokalita: Berounská, Budišov nad Budišovkouinfo v RK

Pronájem, Obchod, 91 m², Prostějov, Wolkerova

Pronájem, Obchod, 91 m², Prostějov, Wolkerova

Pronájem přízemních nebytových prostor - obchod s výlohou se samostatných vchodem v Prostějově, ulice Wolkerova. Jedná se o prostor o celkové výměře 91 m2. Sociální zázemí společné s vedlejším prostorem, možnost pronajmout jako celek. Dostatek parkovacích míst před budovou. Vytápění je zajištěno..

Lokalita: Wolkerova, Prostějov11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchod, 22 m², Prostějov, Wolkerova

Pronájem, Obchod, 22 m², Prostějov, Wolkerova

Pronájem přízemních nebytových prostor - obchod s výlohou se samostatných vchodem v Prostějově, ulice Wolkerova. Jedná se o prostor o celkové výměře cca 22 m2. Sociální zázemí společné s vedlejším prostorem, možnost pronajmout jako celek. Dostatek parkovacích míst před budovou. Vytápění je..

Lokalita: Wolkerova, Prostějov4 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 40  m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem, Kanceláře, 40 m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem prostor - kanceláře v okrajové části města Olomouc, ulice Dolní Novosadská. Budova je situovaná v těsné v blízkosti bezinové stanice Amigo a logistického centra Ahold. Kancelář o celkové výměře 40 m2 + kuchyňka 7 m2 se nachází v 2.NP budovy bez výtahu. Kancelář je samostatná,..

Lokalita: Dolní novosadská, Olomouc8 500 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  23m² - Zábřeh, ul. Oborník

Pronájem, Kanceláře, 23m² - Zábřeh, ul. Oborník

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, přičemž jedna kancelář má výměru cca 23m2. Dvě z nich disponují vlastním vstupem a navíc jsou i vzájemně průchozí. Prostory jsou nově rekonstuované, s pěkným výhledem a v klidné části města. Ideální pro zázemí fírmy, pro vedení účetnictví či jiné činnosti,..

Lokalita: Oborník, Zábřeh4 600 Kč za měsíc

Pronájem nebytových prostor v Olomouci na ulici Na Střelnici

Pronájem nebytových prostor v Olomouci na ulici Na Střelnici

Pronájem nebytového prostoru o výměře 103m2. Jedná se o nebytový prostor o 5 místnostech ve 2NP. Prostor lze pronajmout částečně ( 2 místnosti se samostatným vchodem o výměře 24m2 nebo 3 místnosti o výměře 41m2 ).Součástí prostorů je úklidová místnost, sociální zázemí. Volný ihned. Prostory jsou..

Lokalita: Na střelnici, Olomouc - Lazce14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory,58 m²

Pronájem, Obchodní prostory,58 m²

V blízkosti centra na ulici Kozinova nabízíme k pronájmu nebytové prostory vhodné k podnikání. Tyto prostory jsou na 2 patra, celková výměra je 58m2. S vlastním vhodem z ulice, velkou výlohu i sociálním zázemím. Jedná se o frekventované místo s dostatečnou parkovací kapacitou. Neváhejte a využijte..

Lokalita: Kozinova, Zábřehinfo v RK

Prodej, Obchodní prostory, 461m² - Šumperk, ul. Uničovská

Prodej, Obchodní prostory, 461m² - Šumperk, ul. Uničovská

Nabízíme prodej komerčního objektu, který je nyní evidován v KN jako rodinný dům v Šumperku na ul. Uničovská. Objekt je aktuálně využíván jako administrativní zázemí několika firem a jeho přízemní prostory jsou pronajaté firmě, která se zabývá prodejem dílů na auta . Ve 2. NP jsou převážně..

Lokalita: Uničovská, Šumperkrezervováno