Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii kanceláře" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem kanceláří v Olomouci na ulici Erbenova

Pronájem kanceláří v Olomouci na ulici Erbenova

Pronájem kanceláře o výměře 24m2 na ulici Erbenova. Sociální zázemí je na každém patře , ve 2 NP je malá kuchyňka. Volné k 1.4. 2023. Cena nájmu je 4.400,-Kč + 2830,-Kč (energie a služby). Je možnost pronajmout 2 vyhrazená parkovací místa (720,-Kč / místo / měsíc). V domě je více kanceláří,..

Lokalita: Erbenova, Olomouc - Nová Ulice4 400 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 21m² - Zábřeh

Pronájem, Kanceláře, 21m² - Zábřeh

Nabízíme ke sdílenému pronájmu kancelář v Zábřeze v samotném centru města jejíž výměra je 21m2. Sdílení dle individuální dohody a potřeb konkrétního zájemce. Kancelář je vhodná pro advokáta, finančního poradce případně jinou činnost. Pro více informací kontaktutje uvedeného makléře.

Lokalita: Zábřeh250 Kč za den

Pronájem kanceláře v Olomouci na ulici Dolní Hejčínská

Pronájem kanceláře v Olomouci na ulici Dolní Hejčínská

Pronájem kanceláře o výměře 35m2 na ulici Dolní Hejčínská ve 2NP administrativní budovy. Sociální zázemí a kuchyňka na chodbě ( společné s ostatními nájemci). Parkování možnost v areálu - po dohodě s majitelem doplatek k pronájmu. Ihned Volné. Cena nájmu je 6990,-Kč. Vč. energií + DPH. V případě..

Lokalita: Dolní hejčínská, Olomouc - Hejčín6 990 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 40  m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem, Kanceláře, 40 m², Olomouc, Dolní Nosadská

Pronájem prostor - kanceláře v okrajové části města Olomouc, ulice Dolní Novosadská. Budova je situovaná v těsné v blízkosti bezinové stanice Amigo a logistického centra Ahold. Kancelář o celkové výměře 40 m2 + kuchyňka 7 m2 se nachází v 2.NP budovy bez výtahu. Kancelář je samostatná,..

Lokalita: Dolní novosadská, Olomouc8 500 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře,  23m² - Zábřeh, ul. Oborník

Pronájem, Kanceláře, 23m² - Zábřeh, ul. Oborník

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory, přičemž jedna kancelář má výměru cca 23m2. Dvě z nich disponují vlastním vstupem a navíc jsou i vzájemně průchozí. Prostory jsou nově rekonstuované, s pěkným výhledem a v klidné části města. Ideální pro zázemí fírmy, pro vedení účetnictví či jiné činnosti,..

Lokalita: Oborník, Zábřeh4 600 Kč za měsíc