Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 54 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Bytu 2+1, 56m² - Olomouc, ul. Karafiátová

Prodej, Bytu 2+1, 56m² - Olomouc, ul. Karafiátová

Prodej bytu s dispozicí 2+1 s lodžií, o výměře 56m2 v 5. NP panelového domu, který je po celkové revitalizaci vč. nového výtahu a jeho vnitřní prostory jsou rovněž velmi udržované. Byt samotný je určen spíše k rekonstrukci, především bytového jádra, nicméně i jeho stav je udržovaný. Jsou zde..

Lokalita: Karafiátová, Olomoucrezervováno

Pronájem cihlového bytu 1+kk v centru města Olomouce

Pronájem cihlového bytu 1+kk v centru města Olomouce

Pronájem cihlového bytu 1+kk v centru Olomouce o výměře 38m2, 3NP. Byt má pěknou dispozici s úložným prostorem v chodbě, je nezařízený pouze kuch. linka se sporákem. Okna jsou situovaná do klidného dvora. Vhodné pro mladý pár, studenty. Ihned volný. V případě zájmu o bližší informace či prohlídku..

Lokalita: Dolní náměstí, Olomouc8 500 Kč za měsíc

Pronájem, Sklad,1300 m² ,Olomouc - Nedvězí

Pronájem, Sklad,1300 m² ,Olomouc - Nedvězí

Nabízíme pronájem skladovací plochy v cihlovém objektu, ve 2.NP. V případě dohody lze zprovoznit nákladový výtah. Při předání novému nájemci bude plocha vyklizena. Ke skladovací ploše lze pronajmout v přízemí dvě kanceláře, případně ještě venkovní zpevněnou plochu 800 m2 s nákladovou rampou.

Lokalita: Olomouc - Nedvězídohodou

Prodej, Byt 2+kk 60m2 + 8m2 terasa, garáž. stání, Jánského ul., Olomouc

Prodej, Byt 2+kk 60m2 + 8m2 terasa, garáž. stání, Jánského ul., Olomouc

Prohlídky do odvolání pozastaveny-Nabízíme prodej kompletně vybaveného bytu 2+kk (60 m2, v obou místnostech klimatizace) v novostavbě, s komorou (příp. lze využít jako pracovnu), s terasou (8 m2) a garážovým stáním. Bytový dům se nachází v oblíbené lokalitě města s plnou občanskou vybaveností :..

Lokalita: Janského, Olomouc - Povel1 Kč

Pronájem Baru v obci Těšetice

Pronájem Baru v obci Těšetice

Nabízíme pronájem zavedeného a oblíbeného baru v Těšeticích, obec je vzdálená od Olomouce zhruba 12 km a parkování je možné na přilehlém obecním parkovišti vedle budovy. Jedná se o prostory v suterénu domu cca 200m², kde část je evidovaná jako klub, jsou tedy vhodné pro kuřáky s kapacitou cca 20..

Lokalita: Těšetice7 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku pro komerční výstavbu 900m² -

Prodej pozemku pro komerční výstavbu 900m² -

Nabízíme k prodeji komerční pozemek o rozloze 900 m² v Přerově, na ulici Staré Rybníky. Pozemek je vhodný na výstavbu výrobní haly velikosti cca 387 m² včetně projektu a stavebního povolení. Pozemek se nachází v průmyslové zóně, je přizpůsobený aby byl soběstačný, všechny jímky jsou plánované na..

Lokalita: Staré Rybníky, Přerov1 000 000 Kč

Prodej, pozemku pro bydlení, 4 639m² -

Prodej, pozemku pro bydlení, 4 639m² -

Nabízíme k prodeji pozemek s celkovou výměrou 4 639m² v katastrálním území Přerov – Čekyně. V územním plánu obce je pozemek veden jako plocha zastavitelná. Příjezdová cesta k pozemku je nezpevněná. K parcele je přivedena elektřina, je potřeba vybudovat vlastní studnu a jímku na odpad, proto majitel..

Lokalita: Přerov - Přerov VII-Čekyně3 943 150 Kč

Pronájem, byt 2+kk, 65m² - Tovačov

Pronájem, byt 2+kk, 65m² - Tovačov

Nabízíme k pronájmu byt s dispozicí 2+kk přímo na ul. Náměstí v Tovačově. Bytová jednotka o velikosti 65 m² se nachází v cihlovém domě v 1. patře bez výtahu. Byt se pronajímá nezařízený, pouze s kuchyňskou linkou a sporákem, v pokojích jsou plovoucí podlahy a teplá voda je zajištěná bojlerem...

Lokalita: Tovačov - Tovačov I-Město6 500 Kč za měsíc

Prodej, Pozemku - zahrada, 1.427m² -

Prodej, Pozemku - zahrada, 1.427m² -

Nabízíme k prodeji pozemek s celkovou výměrou 1.427m² v katastrálním území obce Štarnov. V územním plánu obce je pozemek veden jako plocha k rekreaci a sportu tzn. že na pozemku je možná stavba chaty, pergoly, či bazénu. Voda a elektřina jsou na hranici pozemku, kanalizace se bude pravděpodobně..

Lokalita: Štarnov860 000 Kč

Pronájem, Garáže, 30m² - Nedvězí

Pronájem, Garáže, 30m² - Nedvězí

Nabízíme pronájem garáže či dílny cca o 30m² v obci Nedvězí u Olomouce. Dílna je vytápěná plynovým kotlem, je osvětlená a vstup je možný přes velká vrata. Vedle budovy se nachází přístřešek, který je možné využívat také. K dispozici je ihned, měsíční nájemné činí 7.000Kč + inkaso 700Kč, majitel..

Lokalita: Jilemnického, Olomouc - Nedvězí7 000 Kč za měsíc