Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 94 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemek pro bydlení,  2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej oploceného pozemku v obci Tučapy ( část městyse Dub nad Moravou, od Olomouce cca 10 km, v Dubu n. M. je prodejny potravin, ZŠ, MŠ, knihovna, pohostinství, motorest, dětské hřiště, Sokolovna, kostel). Dle uzemního plánu Dub nad Moravou je uvedený pozemek součástí plochy změn ZB6 s..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapyinfo v RK

Prodej, Chata, 308m² - Zábřeh - Pivonín

Prodej, Chata, 308m² - Zábřeh - Pivonín

Chatu nedaleko Zábřeha, konkrétně v jeho místní části Pivonín nabízíme k prodeji. Chata se zděným základem je dále celodřevěná, velmi udržovaná a prakticky připravena k okamžitému užívání. V suterénu chaty je garáž, která je nyní využívána spíše jako dílna a rovněž je zde sociální zázemí. V přízemí..

Lokalita: Zábřeh - Pivoníninfo v RK

Prodej, Chata, 390m² - Dolany

Prodej, Chata, 390m² - Dolany

Připravujeme pro vás nabídku chaty k prodeji v Dolanech u Olomouce. Chata je na hezkém slunném místě, které nabízí především klid a to vše v bezprostřední blízkosti okolní přírody, přitom v obci i veškerá občanská vybavenost. Chata je dvoupodlažní, přičemž v její spodní části se spíše jedná o..

Lokalita: Dolanyinfo v RK

Prodej, Pozemek pro bydlení, 173 m², Olomouc , Droždín

Prodej, Pozemek pro bydlení, 173 m², Olomouc , Droždín

Nabízíme k prodeji pozemek ve části staré zástavby v obci Olomouc - Droždín. Jedná se o slunné místo, klidnou lokalitu. Pozemek je umístěn na jižním svahu s výhledem na město. V blízkosti se nachází MHD 11,15, les, chatová oblast. V příjemné pěší vzdálenosti je obchod, školka, škola i dětské..

Lokalita: Olomouc - Droždín1 190 000 Kč

Pronájem, Byty 1+kk,  48m² - Olomouc, ul. Náves Svobody

Pronájem, Byty 1+kk, 48m² - Olomouc, ul. Náves Svobody

Nabízíme k pronájmu byt v Olomouci-Holici, v cihlovém domě, v 1NP. Jedná se o dispozici 1+kk avšak s velkou výměrou celého bytu 48m2. Byt je velmi dobře udržovaný, působí hezkým dojmem a je vybaven kuchyňskou linkou se sporákem i lednicí, dále pak rozkládací pohovkou, skříněmi a interiérovými..

Lokalita: Náves Svobody, Olomouc9 500 Kč za měsíc

Prodej, Byt 3+1, 60 m² , Olomouc , ul. Fischerova

Prodej, Byt 3+1, 60 m² , Olomouc , ul. Fischerova

Se svolením majitele nabízíme panelový byt 3+1 se zděným jádrem. Byt se nachází v 5.NP, je slunný, orientovaný na západ. Pokoje jsou neprůchozí, kuchyň je po rekonstrukci, má novou podlahu. Okna v bytě jsou plastová. Dům je po kompletní rekonstrukci ( před 2 lety ), je zateplená fasáda, nový výtah,..

Lokalita: Fischerova, Olomouc - Nové Sady4 000 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 2x BJ, Příkazy

Prodej, Rodinný dům 2x BJ, Příkazy

Nabízíme prodej patrového rodinného domu v obci Příkazy ( 1300 obyvatel, autobusové a vlakové spojení, ZŠ, MŠ, Pošta, praktický lékař, zubař, kadeřnictví, kosmetika, restaurace, Sokol, různé zájmové kluby, sídlo firem, atd.. Příkazy jsou od Olomouce vzdálené pouhých 8 km ). Rodinný dům nabízí dvě..

Lokalita: Příkazy5 299 900 Kč

Prodej rodinného domu v obci Bělkovice - Lašťany

Prodej rodinného domu v obci Bělkovice - Lašťany

Exkluzivní prodej rodinného domu v obci Bělkovice - Lašťany o velikosti 2+1 s verandou a prostornou komorou. Dům je částečně podsklepený, půda. Součástí prodeje je oplocená zahrada o výměře 334m2 a dvůr, kde se nachází zděná garáž, dílna (podsklepená),hospodářská stavení a letní kuchyň. V domě je..

Lokalita: Bělkovice-Lašťany3 000 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  1587m² - Brníčko - Strupšín

Prodej, Rodinné domy, 1587m² - Brníčko - Strupšín

Nabízíme prodej menší zemědělské usedlosti ve Strupšíně, kterou tvoří soubor několika staveb - hlavní rodinný dům, vedlejší tzv. vejminek a stodola. Všechny stavby tvoří uzavřený dvůr se zatravněnou plochou a jezírkem , kdy další část zahrady navazuje přímo za stodolou. Dispozice domu je aktuálně..

Lokalita: Brníčko - Strupšín2 900 000 Kč

Pronájem, Byty 2+kk,  45 m², Olomouc, Javoříčská

Pronájem, Byty 2+kk, 45 m², Olomouc, Javoříčská

Pronájem podkrovního bytu v centru města Olomouc o velikosti 2+kk ulice Javoříčská. Celková výměra bytu činí 45 m2 a je situován ve 4.patře cihlové budovy s výtahem. Dispozice: vstupní chodba, pokoj, obývací pokoj s KK, koupelna s vanou a WC. Byt je možné užívat od 20.05.2023. Vybavení bytu je..

Lokalita: Javoříčská, Olomouc14 000 Kč za měsíc