Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty" odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Starodružiníků

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Starodružiníků

Pronájem bytu o velikosti 2+kk ve velmi vyhledávané lokalitě v blízkosti vlakového nádraží a centra Olomouc, ulice Starodružiníků. Jedná se o byt o celkové výměře 55 m2, situované v 2.NP budovy. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, předsíň, koupelna s WC. Byt se pronajímá částečně..

Lokalita: Starodružiníků, Olomouc9 000 Kč za měsíc

Prodej, Byt 1+1, 33 m² (1/3 podíl v RD), Olomouc, ul. Tomkova

Prodej, Byt 1+1, 33 m² (1/3 podíl v RD), Olomouc, ul. Tomkova

Nabízíme prodej 1/3 podílu na dvoupodlažním rodinném domě a pozemku - jedná se konkrétně o byt 1+1, který se nachází v přízemí. V domě jsou ještě další dvě bytové jednotky. Vstup do bytu je ze společné chodby. Z kuchyně se vchází do pokoje ( pokoj má okna do ulice ) a do prostorné koupelny, WC je..

Lokalita: Tomkova, Olomouc - Hejčín2 555 000 Kč

Prodej, Bytu 2+kk 66m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Prodej, Bytu 2+kk 66m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 2kk o výměře 66m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je vytápěn vlastním el. kotlem, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje velkým sprchovým koutem a samozřejmostí je..

Lokalita: Písařovinfo v RK

Prodej, Bytu 2+kk 50m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Prodej, Bytu 2+kk 50m² s parkovacím stáním a zahradou - Písařov

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 2kk o výměře 50m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je vytápěn vlastním el. kotlem, případně krbovými kamny v obývacím pokoji, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Koupelna disponuje velkým sprchovým koutem a samozřejmostí je..

Lokalita: Písařovinfo v RK

Prodej, Bytu 3+kk s parkovacím stáním a zahradou 102m² - Písařov

Prodej, Bytu 3+kk s parkovacím stáním a zahradou 102m² - Písařov

Nabízíme prodej bytu s dispozicí 3kk o výměře 102m2 v bytovém domě v klidné části obce Písařov. Jedná se o novostavbu bytu, který je co do prostoru nadstandardně velkorysý. Byt je napojen na tepelné čerpadlo zn. Thosiba (vzduch voda), vytápění je v celém bytě podlahové, případně krbovými kamny v..

Lokalita: Písařovinfo v RK

Prodej, Byt 2+kk, 68 m², Olomouc, ul. Tř. Jiřího Pelikána

Prodej, Byt 2+kk, 68 m², Olomouc, ul. Tř. Jiřího Pelikána

Nabízíme prodej prostorného bytu 2+kk s balkonem v novostavbě, na ulici Jiřího Pelikána. Vybavení je dělané na míru, obývací pokoj s kuchyňským koutem má kvalitní designový nábytek dle návrhu architekta. Střídmou barevností je byt připraven tak, že si jej doplňky nový majitel přizpůsobí dle..

Lokalita: Třída Jiřího Pelikána, Olomouc - Nová Ulice5 625 000 Kč

Prodej, Byty 2+kk,  75 m², Šternberk, Horní náměstí

Prodej, Byty 2+kk, 75 m², Šternberk, Horní náměstí

Hledáte byt pro investici? Máme pro Vás velmi zajímavou nabídku bytu o velikosti 2+kk v centru města Šternberk, Horní náměstí. Bytová jednotka je určena ke kompletní rekonstrukci. Celková výměra bytu činí 74,67 m2 a nachází se v přízemí budovy (ve dvorním traktu budovy). Vytápění je plynové,..

Lokalita: Horní náměstí, Šternberk2 121 000 Kč

Prodej, Bytu 3+1,  67m² - Hlubočky

Prodej, Bytu 3+1, 67m² - Hlubočky

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+1 v cihlovém domě v obci Hlubočky. Byt jehož výměra je 67m2 s balkonem je velmi udržovaný, má plastová okna, v pokojích jsou parkety, koupelna s vanou, WC samostatné. K bytu náleží dva prostorné sklepy a jedná se o klidné místo se zelení okolo domu. V obci je..

Lokalita: Dukelských hrdinů, Hlubočky3 200 000 Kč

Pronájem, Byty 2+1,  44 m², Olomouc, Fischerova

Pronájem, Byty 2+1, 44 m², Olomouc, Fischerova

Pozastaveno - Pronájem bytu o velikosti 2+1 v Olomouci, ulice Fischerova. Bytová jednotka se nachází 2.NP panelové budovy s výtahem. Celková výměra bytu činí 44 m2. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s vanou, WC, obývací pokoj, kuchyně a pokoj. Byt je v původním, ale udržovaném stavu, vymalovaný...

Lokalita: Fischerova, Olomouc - Nové Sady9 500 Kč za měsíc

Prodej, bytu 2+1, 72m² - Hanušovice

Prodej, bytu 2+1, 72m² - Hanušovice

Prodej prostorného bytu s dispozicí 2+1 v cihlovém domě v Hanušovicích v němž byla započata rekonstrukce, nicméně je potřeba ji dokončit. Byt je natolik prostorný, že je možné změnit jeho stávající dispozici a získat tak 3kk. V případě, že byste však toužili ještě po větším prostoru je možné..

Lokalita: Hanušovice1 570 000 Kč