Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Exkluzivní prodej zděné chaty k celoročnímu obývání v žádané lokalitě se zahradou o výměře 403m3. Jedná se o samostatnou částečně podsklepenou přízemní chatu s dřevěným obytným podkrovím. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Součástí prodeje je zděná garáž o výměře 18m2. Na..

Lokalita: Hlubočky - Posluchov3 000 000 Kč

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Exkluzivní prodej cihlové chaty se zahradou o výměře 378m2 v obci Přemyslovice. V přízemí chaty se nachází kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou dále pak přístavek na nářadí. V mezipatře se nachází obývací pokoj s krbovými kamny a pokoj vhodný jako šatna či úložný prostor, V dřevěném..

Lokalita: Přemyslovice1 200 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 818m² - Brníčko - Strupšín

Prodej, Rodinné domy, 818m² - Brníčko - Strupšín

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Brníčko (místní část Strupšín), okr. Šumperk který je situován v polovině pozemku a jeho zahrady, které dům obklopují, jsou tak příjemně oddělené ať už jen k relaxaci a pohodě, nebo na spíše užitkovou část. Stavba samotná je částečně podsklepená a její spodní..

Lokalita: Brníčko - Strupšínrezervováno

Prodej, Rodinný dům ( 200m² ), pozemek 1200 m2, Olomouc, Nemilany

Prodej, Rodinný dům ( 200m² ), pozemek 1200 m2, Olomouc, Nemilany

Nabízíme prodej rodinného domu s č.p., stav domu předurčuje stavbu k demolici (zadní stěna domu se částečně bortí, přední stěnu lze pravděpodobně použít). Pozemek má přesnou rozlohu 1199 m2. Před domem je přípojka na obecní vodovod, plyn a veřejnou kanalizaci. K dispozici je elektřina, elektroměr..

Lokalita: Olomouc - Nemilanyinfo v RK

Prodej, Rodinný dům - Zemědělská usedlost,  1200m² - Dolní Újezd

Prodej, Rodinný dům - Zemědělská usedlost, 1200m² - Dolní Újezd

Nabízíme k prodeji rodinný dům - zemědělskou usedlost v obci Dolní Újezd v okr. Přerov. Jedná se o nemovitost, která je z části dobře udržovaná a obyvatelná - byt s dispozicí 2+1 a dále pak o prostory, které rekonstrukci vyžadují, nicméně mají velký potenciál při individuálním záměru. Stavba s..

Lokalita: Dolní Újezdrezervováno

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Nabízíme prodej chaty cca 1,5 km od města Plumlov. Chata je cihlová, má dvě podlaží, je po rekonstrukci. Má novou střechu, přípravu na solární panely s rozvody elektřiny v interiéru. Chata je částečně podsklepená, zateplená, zvenku i vevnitř obložená dřevem. K dispozici je studna s užitkovou vodou...

Lokalita: Plumlov1 800 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  6870m² - Jiříkov

Prodej, Rodinné domy, 6870m² - Jiříkov

Prodej velkého stavení s rozlehlými pozemky s celkovou výměrou 6 870m2 v obci Jiříkov okr. Bruntál. Nemovitost svým charakterem nabízí velký potenciál ať už k individuálnímu bydlení či skloubení s podnikáním. Její velkoryseé prostory nabízí nespočet možností, nicméně rovněž vyžaduje celkovou..

Lokalita: Jiříkovinfo v RK

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Prodej, Rodinného domu, 2899m² - Zábřeh, Na Křtaltě

Představujeme Vám nabídku prodeje prvorepublikové vily v Zábřeze v ul. na Křtaltě s možností dvougeneračního bydlení případně jako kombinaci bydlení a zázemí firmy. Vila, jejíž duch je patrný ve všech vnitřních prostorech a pro milovníky obzvláště tohoto období nabízí jedinečnou atmosféru své..

Lokalita: Na Křtaltě, Zábřeh9 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  3+1(bazén, sauna), Vrbátky , část Dubany

Prodej, Rodinné domy, 3+1(bazén, sauna), Vrbátky , část Dubany

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji příjemný, zrekonstruovaný rodinný dům v obci Vrbátky, část Dubany. Z obce je výborná je dostupnost do Olomouce i Prostějova ( cca 3 minuty nájezd na dálnici ), v bezprostřední blízkosti domu je základní i mateřská škola. Dům v roce 2020 prošel kompletní..

Lokalita: Vrbátky - Dubany8 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  630m² - Svébohov

Prodej, Rodinné domy, 630m² - Svébohov

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Svébohov, která nabízí základní občanskou vybavenost. Dům samotný je zcela určitě určen k celkové reknstrukci, která pokud bude správně uchopena může novému majiteli nabídnout prostor k trvalému bydlení nebo k rekreaci. Dispoziční řešení domu je v současné..

Lokalita: Svébohov1 500 000 Kč