Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy" odpovídá 11 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej chaty s pozemky určenými k výstavbě několika rekreačních objektů, 5450m² - Zábřeh - Dolní Bušínov

Prodej chaty s pozemky určenými k výstavbě několika rekreačních objektů, 5450m² - Zábřeh - Dolní Bušínov

Přinášíme Vám jedinečnou nabídku prodeje chaty v rekreační oblasti Dolní Bušínov (místní název Bozéňov) s přilehlými pozemky o celkové výměře 5450m2, které jsou rovněž ÚP schváleny k výstavbě rekreačních objektů. Návrh rozdělení pozemků pro 6 dalších chat s pozemky o cca 700m2 a přístupovými..

Lokalita: Zábřeh - Dolní Bušínovinfo v RK

Prodej, Rodinný dům 260m², Přestavlky ( Tršice)

Prodej, Rodinný dům 260m², Přestavlky ( Tršice)

Nabízíme prodej rodinného domu ve stylu zemědělské usedlosti, v krásném prostředí Tršicka. Nemovitost tvoří tři samostatná křídla a vytváří tak pro obyvatele úplné soukromí. Uprostřed je prosluněný dlážděný dvůr i kousek zeleně. V přízemí domu je k dispozici kuchyň, dva menší pokoje, koupelna s WC,..

Lokalita: Tršice - Přestavlky4 750 000 Kč

Prodej, Rodinného domu, 284m² - Rozstání

Prodej, Rodinného domu, 284m² - Rozstání

Prodej rodinného domu v obci Rozstání v okr. Prostějov. Jedná se o koncový dům v řadové zástavbě dispozičně řešen jako 3+1. V domě jsou plastová okna, nová kuchyňská linka (stáří 1rok), v jeho pravé části je nová elektřina, stejně tak rozvody vody. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler, vytápění..

Lokalita: Rozstánírezervováno

Prodej rodinného domu v Bohuňovicích

Prodej rodinného domu v Bohuňovicích

Exkluzivní prodej rodinného domu o velikosti 3+1 s garáži, dřevěnou kůlnou, přístavkem v půdní části a zahradou. V domě je vstupní chodba, kuchyně, koupelna s WC a spíž, dále pak dva pokoje, třetí pokoj se nachází ve dvorní části s přístupem ze dvora přes chodbu. Topení ústřední - vlastní plynový..

Lokalita: Bohuňovice2 700 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 195m², Plumlov  ( o. Prostějov )

Prodej, Rodinný dům, 195m², Plumlov ( o. Prostějov )

Nabízíme prodej rekonstruovaného ( a rekonstrukce dále probíhá ) dvougeneračního rodinného domu v městě Plumlov. Dům má dvě nadzemní podlaží, v přízemí je bytová jednotka o dispozici 3+1 s velkou terasou, v patře byt 4+1 rovněž s velkou terasou. Bytové jednotky jsou zcela samostatné včetně..

Lokalita: Plumlov8 499 000 Kč

Prodej, Rodinný dům 350 m2, 1600 m2 pozemek, Dub nad Moravou - Tučapy

Prodej, Rodinný dům 350 m2, 1600 m2 pozemek, Dub nad Moravou - Tučapy

Nabízíme prodej prostorného, kompletně zrekonstruovaného rodinného domu v obci Tučapy (10 km od Olomouce). Dům skýtá možnost až tří samostatných bytových jednotek se samostatnými vchody a nebo jej lze komfortně využívat jednou rodinou ( lze domluvit prodej domu i jako menší samostatné části -..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapy1 Kč

Prodej, Chata, 50m² , polosamota u Kokor, (o.Přerov)

Prodej, Chata, 50m² , polosamota u Kokor, (o.Přerov)

Nabízíme prodej rekreačního stavení (s číslem popisným), jde o polosamotu mezi obcí Kokory a Brodek u Přerova.. Nemovitost je ze smíšeného zdiva, v únoru 2021 byla dokončena nová střecha. V přízemí je chodba, kuchyň a malá ložnice. V patře je další možnost na přespání. U domu je prostorná venkovní..

Lokalita: Kokory1 111 000 Kč

Prodej, Chata, 42m² , Domamyslice, Prostějov

Prodej, Chata, 42m² , Domamyslice, Prostějov

Nabízíme prodej zděné chaty v chatové oblasti u Prostějova, část Domamyslice. Chata má základy 4x4, podlahová plocha obytného přízemí je cca 14 m2 + balkon, patro - malá ložnice má cca 9 m2. Chata je podsklepená, na úrovni sklepa je i WC (jímka). Tím, že je pozemek ve svahu je z chaty i zahrady..

Lokalita: Prostějov - Domamyslice1 800 000 Kč

Prodej, Rodinné domy,  1422 m², Svésedlice

Prodej, Rodinné domy, 1422 m², Svésedlice

Exkluzivně nabízíme prodej rodinného domu, energeticky úsporné a ekologické dřevostavby o velikosti 6+kk s užitnou plochou 102 m2, podlahová plocha v přízemí 88,29 m2 a podlahová plocha v 1.NP 74,25 m2, celková plocha pozemku činí 1422 m2. Výstavba se nachází v klidné lokalitě 12 km od Olomouce,..

Lokalita: Svésedlice8 471 368 Kč

Prodej, Hrubé stavby domu vč. pozemku, 520m² - Zvole

Prodej, Hrubé stavby domu vč. pozemku, 520m² - Zvole

Prodej posledního pozemku vč. hrubé stavby domu navrženého jako 3kk ve Zvoli u Zábřeha s vyřízeným stavebním povolením a vč. projektu na jednopodlažní rodinný dům. Plocha pozemku 520 m2, elektro skříň a ostatní sítě v bezprostřední blízkosti pozemku. Cena včetně DPH.

Lokalita: Zvolerezervováno