Když se řekne Orka

Když se řekne ORKA…

…většině z nás se vybaví kosatka. Známá také jako velryba zabiják, což odráží její pověst velkolepého a obávaného mořského savce. Dnes už víme, že kosatka není nebezpečná člověku. Základní skupinou je mateřská linie, skládající se z jedné samice a jejích potomků - vytvářejí tak rodinný strom. Skupiny založené na mateřských liniích jsou velmi stabilní po mnoho let.

budova-rk-orka-polska

Velkou stabilitou se dnes může pochlubit i ORKA – Olomoucká realitní kancelář, s. r. o., od jejíhož založení v roce 1997 uplynulo již více jak 20 let, což nás řadí k nejdéle působícím společnostem na realitním trhu.

 

ORKA je úspěšnou a především stabilní společností, zaručující profesionalitu a serióznost při prodeji Vaší nemovitosti. Zaměřujeme se na skutečné potřeby našich klientů, dodržujeme vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex. Představujeme záruku stability, jistoty a flexibility. Důkazem je neustálý rozvoj společnosti, rozšiřování portfolia nabízených služeb klientům se zaměřením na jejich individuální požadavky a potřeby.

Jsme profesionální společností v oblasti realit, poskytujeme komplexní sevis a snažíme se využít potenciál celého týmu.

  • poradenství - našim cílem je odborně poradit
  • právní služby - všechny naše obchodní transakce jsou podloženy smlouvami, spolupracujeme s renomovanými advokáty a notáři
  • finanční služby – snažíme se vyřešit jakýkoliv finanční záměr našeho klienta
  • pojištění - nezapomínáme, že nemovitost při převodu na vás není pojištěna – zajistíme pro Vás profesionály v této oblasti

Věříme, že jsme Vás za více než 20 let působení ve světě realit přesvědčili, že jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Děkujeme Vám, že se na nás již více než 20 let obracíte s důvěrou Vám vytvořit krásný a bezpečný domov.