REKLAMA A MARKETING

Reklama a marketing - propagace

banner2aReklama a marketing tvoří dnes nedílnou část každé úspěšné firmy a každého úspěšného obchodu. Proto naše realitní kancelář pečlivě zvažuje každý měsíc, kde a v jakém rozsahu inzerovat a propagovat jak firemní značku tak také samotné nabídky nemovitostí našich klientů. Reklama a marketing jsou realizovány různými způsoby.

Pro maximální zviditelnění využíváme:

  • Inzernetovou inzerci

na největších a nejnavštěvovanějsích portálech jak ČR tak i se zaměřením na olomoucký kraj s možností specifikace nabídky na jednotlivá města, regiony

  • Tištěnou inzerci

v regionálních a odborných tištěných periodikách

  • Vlastní síť více jak 40ti vývěsních tabulí (vývěsek)

v Olomouci, Litovli, Zábřehu, Přerově a v dalších městech, které pravidelně jednou týdně aktualizujeme a dáváme tak další možnost i lidem, kteří nevyužívají například internet, najít aktuální nabídky nemovitostí a přímý kontakt na naši kancelář

  • Reklamní plachty a cedule

tvoří nedílnou součást naší propagace. Najdete je na prodávaných nemovitostech, na reklamaních plochách a dalších místech v celém olomouckém kraji

  • Mobilní billboardy

naše firemní automobily můžete na svých cestách potkat kdykoliv a kdekoliv.

  • Tištěné propagační letáky, korespondenční lístky a letáčky

nachází naši potenciální zákazníci pravidelně ve svých poštovních schránkách. Tyto tiskoviny neinformují jen o možné nabídce, ale nabízí také možnost přímé spolupráce a finanční podíl na prodeji nemovitostí.

  • reklamní předměty

tvoří nedílnou součást naší firemní prezentace

  • ORKA Projects

zřídili jsme neziskovou nadaci, která se snaží pomáhat v oblasti ochrany a podpory životního prostředí. Za léta působení naší nadace jsme vysadili sad stromů, vyčistili kilometry lesů, udělali radost dětem i dospělým a snažili pomoci ve všem, kde nám síly a finance stačily.

Využíváme jakými se lze zviditelnit, jedná se o klasickou reklamu v tisku ale i na internetu a doplňují ji mnohé formy propagace.

Realitní kancelář ORKA prezentuje své aktuální nabídky nemovitostí jak na vlastních internetových stránkách www.orka-olomouc.cz tak na největších a nejnavštěvovanějších realitních serverech a portálech na internetu se zaměřením a cílem na příslušné regiony a typy nabízených nemovitostí.

INZERCE A PROPAGACE

propagace-reality-orka