Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii chata" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Prodej zděné chaty v obci Posluchov

Exkluzivní prodej zděné chaty k celoročnímu obývání v žádané lokalitě se zahradou o výměře 403m3. Jedná se o samostatnou částečně podsklepenou přízemní chatu s dřevěným obytným podkrovím. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě na okraji obce. Součástí prodeje je zděná garáž o výměře 18m2. Na..

Lokalita: Hlubočky - Posluchov3 000 000 Kč

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Prodej chaty v obci Přemyslovice

Exkluzivní prodej cihlové chaty se zahradou o výměře 378m2 v obci Přemyslovice. V přízemí chaty se nachází kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a toaletou dále pak přístavek na nářadí. V mezipatře se nachází obývací pokoj s krbovými kamny a pokoj vhodný jako šatna či úložný prostor, V dřevěném..

Lokalita: Přemyslovice1 200 000 Kč

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Prodej, Chata, 50 m² , Plumlov

Nabízíme prodej chaty cca 1,5 km od města Plumlov. Chata je cihlová, má dvě podlaží, je po rekonstrukci. Má novou střechu, přípravu na solární panely s rozvody elektřiny v interiéru. Chata je částečně podsklepená, zateplená, zvenku i vevnitř obložená dřevem. K dispozici je studna s užitkovou vodou...

Lokalita: Plumlov1 800 000 Kč

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej, Chata, 150m² - Malá Morava - Vojtíškov

Prodej zděné chaty v krásném prostředí obce Vojtíšov části obce Malé Moravy, ležící na svazích Hrubého Lesa a Králického Sněžníku. Chata byla kolaudována r. 1988 a vzhledem k tomu, že po ta léta se její vlastník nezměnil, je zde vše vybudováno s naprostou pílí a srdcem. Jedná se o více podlažní..

Lokalita: Malá Morava - Vojtíškov3 800 000 Kč