Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, stavební pozemek 1200 m2, Olomouc, Nemilany

Prodej, stavební pozemek 1200 m2, Olomouc, Nemilany

Nabízíme prodej stavebního pozemku, na kterém je rodinný dům s č.p. k demolici ( cca 200m2). Pozemek má přesnou rozlohu 1199 m2. Před domem je přípojka na obecní vodovod, plyn a veřejnou kanalizaci, parkovací místo. K dispozici je elektřina, elektroměr je aktivní. Na pozemku je 12m hluboká kopaná..

Lokalita: Olomouc - Nemilanyinfo v RK

Prodej stavebního pozemku v obci Čehovice

Prodej stavebního pozemku v obci Čehovice

Prodej stavební parcely v obci Čehovice o výměře 654m2. Obec Čehovice se nachází cca 8 km od města Prostějov. Rozměr parcely je 10,1m x 64,64m. V komunikaci před parcelou vede kanalizace a plyn. Voda a elektřina se nachází cca 70 m od pozemku. Na pozemku je vlastní studna na zalévání zahrady...

Lokalita: Čehovice1 300 000 Kč

Prodej, pozemků Lechovice u Pavlova, Žádlovice, Radnice, 940m2

Prodej, pozemků Lechovice u Pavlova, Žádlovice, Radnice, 940m2

Nabízíme spoluvlastnický podíl o velikosti 5/12 k pozemkům v obci Lechovice u Pavlova, Žádlovice a Radnice jejichž celková výměra činí 2255m2. Výměra podílu tak činí 940m2. Nabízené pozemky jsou smíšeného charakteru tzn. orná půda, lesní pozemky, trvalý travní porost, vodní plocha. Na přání klienta..

Lokalita: Pavlovinfo v RK

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1000 m², Bukovany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1000 m², Bukovany

Exkluzivní prodej dvou stavebních pozemků ve velmi pěkné a klidné lokalitě Bukovany u Olomouce. Pozemky jsou pravidelného obdélníkového tvaru, rovinaté o výměře 1 000 m2. V tuto chvíli se budují inženýrské sítě - vodovod, kanalizace, elektřina a příjezdová cesta. Obec Bukovany je vyhledávaná..

Lokalita: Bukovany5 000 Kč za m2

Pronájem, Pozemky - zahrady,  552 m², Olomouc - Holice, Sladkovského

Pronájem, Pozemky - zahrady, 552 m², Olomouc - Holice, Sladkovského

Pronájem oplocené zahrady se zděnou chatkou v okrajové části Olomouce, ulice Sladkovského. Na zahradě se nachází vzrostlé ovocné stromy a keře. Chatka je zděná, celopodsklepená se sedlovou střechou. Celková plocha zahrady činí 552 m2. Možné užívat ihned. Prohlídky jsou možné po dohodě. Pro bližší..

Lokalita: Sladkovského, Olomouc - Holice4 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku pro bydlení,  460m² - Kolšov

Prodej pozemku pro bydlení, 460m² - Kolšov

Nabízíme k prodeji tři stavební parcely s vyřízeným stavebním povolením k výstavbě rodinných domů o dispozici 3kk, garáží a příslušenství. Pozemky s výměrou 453m2 - 460m2 a s podílem na společné příjezdové cestě (cca 82m2). Všechny parcely jsou rovinaté a zakresléní IS najdete v naší fotogalerii,..

Lokalita: Kolšov910 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení,  2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej oploceného pozemku v obci Tučapy ( část městyse Dub nad Moravou, od Olomouce cca 10 km, v Dubu n. M. je prodejny potravin, ZŠ, MŠ, knihovna, pohostinství, motorest, dětské hřiště, Sokolovna, kostel). Dle uzemního plánu Dub nad Moravou je uvedený pozemek součástí plochy změn ZB6 s..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapyinfo v RK

Prodej, Lesy, 8854m² - Otinoves

Prodej, Lesy, 8854m² - Otinoves

Prodej pozemků v k. ú. Otinoves, výměra lesních pozemků 8713m2, dále je součástí prodeje malá vodní plocha o výměře 136m2 a zbývající metry náleží orné půdě. Podmínkou převodu je vše jako celek. Pro více info kontaktujte uvedeného makléře.

Lokalita: Otinovesinfo v RK

Pronájem, parkovací plochy 2281m² - Dolní Újezd - Staměřice

Pronájem, parkovací plochy 2281m² - Dolní Újezd - Staměřice

Nabízíme k pronájmu zpevněnou plochu u objektu motorestu MonTexas (bývalá Moravanka) v obci Staměřice, při sjezdu z D35 (1,5km) . Celá plocha je asfaltová a z části je i oplocena. Možnost využívat jako placené parkovište pro nákladní i osobní vozy, mobilní sklady, autobazar a další. Výborná..

Lokalita: Dolní Újezd - Staměřice15 000 Kč za měsíc

Prodej pozemků smíšeného charakteru kat. území Veselí u Oder

Prodej pozemků smíšeného charakteru kat. území Veselí u Oder

Nabízíme spoluvlastnický podíl o velikosti 1/2 k pozemkům v obci Odry, kat. území Veselí u Oder, jejichž celková výměra činí 7930m2. Výměra podílu tak činí 3965m2. Nabízené pozemky jsou smíšeného charakteru lesní pozemky a trvalý travní porost. Na přání klienta zašleme všechna parcelní čísla...

Lokalita: Odry - Veselí188 600 Kč