Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 17 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemky pro bydlení,  2578m² - Měrotín

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2578m² - Měrotín

Nabízíme k prodeji dvě stavební parcely a objekt využitelný k bydlení nebo ke komerčním účelům na pozemku o celkové ploše 2.578 m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce. První stavební parcela o velikosti 634 m² je přímo přístupná z místní komunikace a navazuje na stavebně spoluvyužitelnou..

Lokalita: Měrotín2 200 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení,  840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Nabízíme prodej zahrady, která má zároveň parametry stavebního pozemku, pozemek se nachází v osadě Svrčov, cca 0,5 km od obce Výkleky, kde je obchod s potravinami, smíšeného zboží, pohostinství, známé a vyhledávané koupání v zatopeném lomu , pouhé 4 km je vzdálen Městys Velký Újezd. Pozemek (..

Lokalita: Lazníky - Svrčovcena k jednání

Prodej, Pozemek pro bydlení,  739 m² , Hlušovice ( o. Olomouc )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 739 m² , Hlušovice ( o. Olomouc )

Nabízíme ke koupi stavební parcelu, v klidné části obce Hlušovice. Bezprostřední okolí je bytová zástavba ( rodinné domy), IS jsou tudíž rovněž blízko. (v obci je MŠ, nový sportovní areál s volejbalovým a fotbalovým hřištěm, tenisový kurt , přírodní koupaliště, Společenský dům, obecní knihovna, je..

Lokalita: Hlušovice3 890 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení,  840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Nabízíme prodej stavebního pozemku v osadě Svrčov ( tj. cca 0,5 km od obce Výkleky - obchod potraviny, smíšené zboží, pohostinství, známé a vyhledávané koupání v zatopeném lomu , pouhé 4 km je vzdálen Městys Velký Újezd ). Pozemek ( parc.č. 11/7 a 54/4 ) dle územního plánu spadá do ploch smíšené..

Lokalita: Lazníky - Svrčovcena k jednání

Prodej, Pozemek , 2000 m², Velký Újezd, o. Olomouc

Prodej, Pozemek , 2000 m², Velký Újezd, o. Olomouc

Nabízíme na prodej stavební pozemek na kraji obce Velký Újezd u Olomouce. Pozemek se skládá ze dvou samostatných parcel, ke každé parcele je příjezdová cesta a obě jsou napojeny na elektřinu samostatnou přípojkou, ostatní inženýrské sítě jsou v dosahu. Z Obce Velký Újezd je výborně dostupná..

Lokalita: Velký Újezd2 500 Kč za m2

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1918m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1918m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej pozemku v obci Tučapy, část městyse Dub nad Moravou (od Olomouce vzdálenost cca 10 km). Inženýrské sítě jsou u vedlejšího rodinného domu. Příjezdová cesta je nyní zpevněná štěrkem, obcí již byla schválena koncepce vybudování vozovky. V Dubu nad Moravou je prodejny potravin, ZŠ, MŠ,..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapyinfo v RK

Prodej, Pozemek pro bydlení,  2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej oploceného pozemku v obci Tučapy ( část městyse Dub nad Moravou, vzdálenost od Olomouce cca 10 km. V Dubu nad Moravou je prodejny potravin, ZŠ, MŠ, pošta, knihovna, pohostinství, motorest, dětské hřiště, Sokolovna, kostel.). Pozemek se nachází zkraje obce od Olomouce, v klidné..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapyinfo v RK

Prodej pozemku pro bydlení,  460m² - Kolšov

Prodej pozemku pro bydlení, 460m² - Kolšov

Nabízíme k prodeji tři stavební parcely územním plánem schváleny k výstavbě rodinných domů s výměrou 453m2 - 460m2 a s podílem na společné příjezdové cestě (cca 82m2). Všechny parcely jsou rovinaté a zakresléní IS najdete v naší fotogalerii, elektřina ukončena u hranice prvního pozemku na sloupu..

Lokalita: Kolšov910 000 Kč

Pronájem, Pozemky - zahrady,  552 m², Olomouc - Holice, Sladkovského

Pronájem, Pozemky - zahrady, 552 m², Olomouc - Holice, Sladkovského

Pronájem oplocené zahrady se zděnou chatkou v okrajové části Olomouce, ulice Sladkovského. Na zahradě se nachází vzrostlé ovocné stromy a keře. Chatka je zděná, celopodsklepená se sedlovou střechou. Celková plocha zahrady činí 552 m2. Možné užívat ihned. Prohlídky jsou možné po dohodě. Pro bližší..

Lokalita: Sladkovského, Olomouc - Holice4 000 Kč za měsíc

Prodej pozemku pro bydlení, 2390m² - Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku pro bydlení, 2390m² - Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v obci Jiříkov. Pozemek o výměře 2390m2 s přístupem z obecní komunikace nabízí možnost výstavby domu ať už k trvalému bydlení či rekreaci, každopádně na hezkém klidném místě uprostřed přírody. V obci je obecní vodovod, nicméně aktuálně není zbudován..

Lokalita: Jiříkov1 270 000 Kč