Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky pro bydlení" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Pozemek pro bydlení,  840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 840m², Lazníky, Svrčov ( o. Přerov )

Nabízíme prodej stavebního pozemku v osadě Svrčov ( tj. cca 0,5 km od obce Výkleky - obchod potraviny, smíšené zboží, pohostinství, známé a vyhledávané koupání v zatopeném lomu , pouhé 4 km je vzdálen Městys Velký Újezd ). Pozemek ( parc.č. 11/7 a 54/4 ) dle územního plánu spadá do ploch smíšené..

Lokalita: Lazníky - Svrčovinfo v RK

Prodej, Pozemek pro bydlení,  2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 2 373 m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej oploceného pozemku v obci Tučapy ( část městyse Dub nad Moravou, vzdálenost od Olomouce cca 10 km. V Dubu nad Moravou je prodejny potravin, ZŠ, MŠ, pošta, knihovna, pohostinství, motorest, dětské hřiště, Sokolovna, kostel.). Pozemek se nachází zkraje obce, v klidné části, s pěkným..

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapycena k jednání

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1918m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 1918m² , Tučapy ( část Dubu nad Moravou )

Nabízíme prodej pozemku v obci Tučapy, část městyse Dub nad Moravou (od Olomouce vzdálenost cca 10 km). m-Majiteli aktuálně zažádána změna zařazení v územním plánu, tj. na využití - rodinné bydlení, schvalování změny běží ve zkráceném řízení. Inženýrské sítě jsou u vedlejšího rodinného domu...

Lokalita: Dub nad Moravou - Tučapy2 499 Kč za m2

Prodej, Pozemek pro bydlení,  739 m² , Hlušovice ( o. Olomouc )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 739 m² , Hlušovice ( o. Olomouc )

Nabízíme ke koupi stavební parcelu, v klidné části obce Hlušovice. Bezprostřední okolí je bytová zástavba ( rodinné domy), IS jsou tudíž rovněž blízko. (v obci je MŠ, nový sportovní areál s volejbalovým a fotbalovým hřištěm, tenisový kurt , přírodní koupaliště, Společenský dům, obecní knihovna, je..

Lokalita: Hlušovice3 920 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  2578m² - Měrotín

Prodej, Pozemky pro bydlení, 2578m² - Měrotín

Nabízíme k prodeji dvě stavební parcely a objekt využitelný k bydlení nebo ke komerčním účelům na pozemku o celkové ploše 2.578 m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce. První stavební parcela o velikosti 634 m² je přímo přístupná z místní komunikace a navazuje na stavebně spoluvyužitelnou..

Lokalita: Měrotín2 410 000 Kč

Prodej, Pozemku pro bydlení,  1618m² - Kolšov

Prodej, Pozemku pro bydlení, 1618m² - Kolšov

K prodeji stavební pozemek v obci Kolšov o celkové výměře 1618m2 s možností rozdělení na menší parcely - vhodné nejen pro investora. Na pozemku se již nenachází žádné stavby, pozemek je srovnán do roviny. Zakreslení IS najdete v naší fotogalerii, elektřina ukončena u hranice pozemku na sloupu ČEZ,..

Lokalita: Kolšov3 100 000 Kč

Prodej, Pozemek , 2000 m², Velký Újezd, o. Olomouc

Prodej, Pozemek , 2000 m², Velký Újezd, o. Olomouc

Nabízíme na prodej stavební pozemek na kraji obce Velký Újezd u Olomouce. Pozemek se skládá ze dvou samostatných parcel, ke každé parcele je příjezdová cesta a obě jsou napojeny na elektřinu samostatnou přípojkou, ostatní inženýrské sítě jsou v dosahu. Z Obce Velký Újezd je výborně dostupná..

Lokalita: Velký Újezd2 500 Kč za m2

Prodej, Pozemek pro bydlení,  425 m², Velká Bystřice ( o. Olomouc )

Prodej, Pozemek pro bydlení, 425 m², Velká Bystřice ( o. Olomouc )

Nabízíme ke koupi stavební pozemek - přípojky na vodu a kanalizaci jsou cca 20 m od pozemku, elektřina je na hranici pozemku, aktuálně majitel přípojku elektřiny vyřizuje . Pozemek má nepravidelný tvar, je oplocený, příjezd je po zpěvněné komunikaci, v okolí jsou objekty k bydlení, jak rodinné..

Lokalita: Velká Bystřice1 500 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, 2390m² - Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku pro bydlení, 2390m² - Jiříkov, okr. Bruntál

Prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v obci Jiříkov. Pozemek o výměře 2390m2 s přístupem z obecní komunikace nabízí možnost výstavby domu ať už k trvalému bydlení či rekreaci, každopádně na hezkém klidném místě uprostřed přírody. V obci je obecní vodovod, nicméně aktuálně není zbudován..

Lokalita: Jiříkov1 270 000 Kč