Prodej, Pozemky pro bydlení, 2578m² - Měrotín, Ev.č.: OEH-P1813

Popis

Nabízíme k prodeji dvě stavební parcely a objekt využitelný k bydlení nebo ke komerčním účelům na pozemku o celkové ploše 2.578 m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce.

První stavební parcela o velikosti 634 m² je přímo přístupná z místní komunikace a navazuje na stavebně spoluvyužitelnou parkovací plochu 126 m². Na parcele se nachází dům o užitné ploše cca 160 m² postavený v roce 1907 jako rodinný dům, který je současně využívaný jako prodejna smíšeného zboží. Tento dispozičně zajímavý objekt lze zvětšením půdorysu či zvýšením o obytné podlaží upravit na velkorysé rodinné bydlení či na kombinaci bydlení s komerčním využitím. Rozsáhlá zahrada navazující na objekt na jižní straně poskytuje vedle možnosti optimální orientace obytných prostor domu do zahrady záruku naprostého soukromí. Přípojky veřejného vodovodu, kanalizace a elektřiny se nacházejí na pozemku, napojení na plyn lze realizovat krátkou přípojkou přes ulici. Stávající nájemní poměr prodejny lze po dohodě krátkodobě ukončit, obec Měrotín připravuje nové prodejní prostory.

Druhá stavební parcela s plochou 998m² se nachází na jižní straně zahrady. Dle územního plánu obce Měrotín je tato parcela součástí nového stavebního území připravovaného pro zástavbu rodinnými domy včetně samostatného přístupu na pozemky z plánované nové veřejné komunikace a napojení na inženýrské sítě z jižní strany.

Koupí nemovitosti získáváte nejen rodinný dům s velkou zahradou, ale i možnost budoucí výstavby dalšího rodinného domu či zhodnocení vložených prostředků prodejem této samostatně prodejné stavební parcely,

Obec Měrotín je ve velmi krátké dojezdové vzdálenosti různými směry, ať už po dálnici do Olomouce 25km, Mohelnice 15km či Litovle 8km, a je tím ideálním místem pro klidné bydlení, případně rekreaci se základní občanskou vybaveností.

Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.

Taťjana Ehrenbergerová

Kontaktujte makléře

Taťjana Ehrenbergerová+420 774 733 330
[email protected]

Soubory ke stažení

2 410 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMěrotín
OkresOlomouc
Plocha pozemku2.578 m²
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace