Prodej, Rodinný dům 2578m² - Měrotín, Ev.č.: OEH-D1812

Popis

Nabízíme k prodeji objekt s užitnou plochou cca 160m² a další stavební parcelu na pozemku o celkové ploše 2.578m² v obci Měrotín v blízkosti Olomouce.

Dům postavený v roce 1907 jako rodinný dům a současně využívaný jako prodejna smíšeného zboží se nachází v severní části pozemku přímo přístupné z místní komunikace na stavební parcele o ploše 634m². Navazující parkovací plocha 126m² je stavebně spoluvyužitelná. Dispozičně zajímavý objekt lze zvětšením půdorysu či zvýšením o obytné podlaží upravit na velkorysé rodinné bydlení či na kombinaci bydlení s komerčním využitím. Rozsáhlá zahrada navazující na objekt na jižní straně poskytuje vedle možnosti optimální orientace obytných prostor domu do zahrady záruku naprostého soukromí. Přípojky veřejného vodovodu, kanalizace a elektřiny se nacházejí na pozemku, napojení na plyn lze realizovat krátkou přípojkou přes ulici. Stávající nájemní poměr prodejny lze po dohodě krátkodobě ukončit, obec Měrotín připravuje nové prodejní prostory.

Součástí prodeje je parcela o ploše 998m² na jižní straně zahrady, která je dle územního plánu součástí stavebního území připravovaného pro zástavbu rodinnými domy včetně samostatného přístupu na pozemky z nové veřejné komunikace a napojení na inženýrské sítě z jižní strany.

Koupí nemovitosti získáváte nejen rodinný dům s velkou zahradou, ale i možnost budoucí výstavby dalšího rodinného domu či zhodnocení vložených prostředků prodejem této samostatně prodejné stavební parcely.

Obec Měrotín je ve velmi krátké dojezdové vzdálenosti různými směry, ať už po dálnici do Olomouce 25km, Mohelnice 15km či Litovle 8km, a je tím ideálním místem pro klidné bydlení, případně rekreaci se základní občanskou vybaveností.

Pro více informací kontaktujte uvedeného makléře.

Taťjana Ehrenbergerová

Kontaktujte makléře

Taťjana Ehrenbergerová+420 774 733 330
[email protected]

Soubory ke stažení

2 410 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaMěrotín
OkresOlomouc
VelikostAtypický
Plocha užitná160 m²
Plocha pozemku1.944 m²
Plocha zastavěná634 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické