Prodej rodinného domu v obci Výkleky, Ev.č.: OKO-D2108

Popis

Prodej podsklepeného domu v obci Výkleky se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 338m2. Součástí prodeje je oplocená zahrada o výměře 3019m2. Dům je přízemní se sedlovou střechou z pálených tašek s bytovou jednotkou o velikosti 2+1 + sociální zázemí, verandou a vstupem do sklepa, kde se nachází plynový kotel s rozvodem do radiátorů po celém domě. Součástí domu je přístavek se samostatným vchodem 1+1 s komorou a vstupem do sklepa bez sociálního zázemí. Tyto 2 bytové jednotky lze propojit. Na dvorním traktu se nachází garáž a hospodářské stavení. Z dvorního traktu je vstup po dřevěném schodišti na půdu. V domě je napojena elektřina, plyn, odpad - septik, voda - obecní vodovod + vlastní studna ( užitková voda).

Při vstupu do nemovitosti se vrátíte do minulého století, dům byl postaven z pálených cihel v roce cca 1930 pro vyšší úředníky nedalekého lomu, kdy přes to že je nutné počítat s celkovou rekonstrukci a modernizací, je první dojem velmi příjemný. Detaily, jako kamenný dvůr, velkorysé kamenné vstupní schody, rozlehlá zahrada a vůbec celkový koncept je v dnešní době výjimečný. Zásadní je i to, že dům je samostatně stojící a dostatečně vzdálen od hlavní cesty.
Počítejte prosím c celkovou rekonstrukcí, ale budete opravovat dům, který je v základním stavu velmi dobrý a pokud bude nový vlastník přistupovat v opravách citlivě, může být konečný výsledek velmi zajímavý.
Obrovskou výhodou je dostupnost do Olomouce, kdy časová vzdálenost do centra cca 20 minut.
Bližší informace Vám makléř poskytne na uvedeném telefonním čísle.

Andrea Kociánová, DiS

Kontaktujte makléře

Andrea Kociánová, DiS+420 775 780 992
[email protected]
prodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaVýkleky
OkresPřerov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná338 m²
Plocha pozemku3.357 m²
Plocha zahrady3.019 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod, Studna
PlynPlynovod
OdpadSeptik