Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 66 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Lesy, 3799m² - Luká

Prodej, Lesy, 3799m² - Luká

Prodej lesního pozemku v k. ú. Luká o celkové výměře 3799m2. Stáří lesa je cca 80 let, kdy z 60% se jedná o smrk, 30% modřín a 10% borovice. Les je převážně na rovině. Do lesa je přístup jednak po obecní cestě a dále pak po cestě ve vlastnictví Lesy ČR, kdy k vjezdu je vydané povolení. Pro více..

Lokalita: Lukáinfo v RK

Prodej, Rodinné domy, 619 m², Samotišky, V Uličkách

Prodej, Rodinné domy, 619 m², Samotišky, V Uličkách

Exkluzivní prodej rodinného domu o velikosti 4+kk ve velmi vyhledávané lokalitě v obci Samotíšky, ulice V Uličkách. Jedná se o celopodsklepený samostatně stojící rodinný dům s dvěma garážemi a technickými přístavky. Celková plocha činí 619 m2 (zastav. plocha 200 m2, zastav. plocha garáží 53 m2,..

Lokalita: V Uličkách, Samotišky5 000 000 Kč

Pronájem,  Byt 1+kk, 20m² , Olomouc, ul. U cukrovaru

Pronájem, Byt 1+kk, 20m² , Olomouc, ul. U cukrovaru

Nabízíme pronájem zcela nově vybudované garsonky v revitalizovaném panelovém domě. V bytě je kompletně vše nové: zděné jádro, zateplená plovoucí podlaha, odpady, elektřina, nový vodoměr, omítky, koupelna se sprchovým koutem, kuchyňská linka, lednice s malým mrazákem, pračka se sušičkou,..

Lokalita: U cukrovaru, Olomouc - Holice7 400 Kč za měsíc

Prodej bytu 3+1 v Olomouci na ulici Foerstrova

Prodej bytu 3+1 v Olomouci na ulici Foerstrova

Prodej 3/4 podílu bytové jednotky v Olomouci na ulici Foerstrova. Jedná se o panelový byt v původním udržovaném stavu 3+1 s výměrou 60m2. Byt je velmi dobře dispozičně řešen, neprůchozí pokoje, plastová okna. Součástí bytové jednotky je zasklená lodžie s krásným výhledem. Dům je po kompletní..

Lokalita: Foerstrova, Olomouc - Nová Ulice1 900 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 618 m², Olomouc, Nedvězí, Václava Buriana

Prodej, Rodinné domy, 618 m², Olomouc, Nedvězí, Václava Buriana

V prodeji poslední rodinný Dům! Špičkově navržený a s důrazem na kvalitu stavěný dům garantující nevšední zážitek z bydlení. Atriové řešení poskytuje obyvatelům venkovní prostor s absolutním soukromím a dokonalým využitím zastavěné plochy. Samotné místo je kromě přírody a morfologie terénu zajímavé..

Lokalita: Olomouc - Nedvězí7 350 000 Kč

Pronájem cihlového bytu 2+1 v Olomouci na ulici Dolní náměstí

Pronájem cihlového bytu 2+1 v Olomouci na ulici Dolní náměstí

Pronájem slunného cihlového bytu 2+1 v centru Olomouce na ulici Dolní náměstí o výměře 58m2, 3NP. Byt je nezařízený pouze kuch. linka. Byt je vhodný pro mladý pár, studenty. Nájem 10 000,- Kč + inkaso ( topení 1.200,- Kč, voda 250,- Kč/os, osvětlení spol. prostor 30,- Kč/os + elektřina ( přepis na..

Lokalita: Dolní náměstí, Olomouc10 000 Kč za měsíc

Pronájem cihlového bytu 1+1 v  Olomouci na ulici Dolní náměstí

Pronájem cihlového bytu 1+1 v Olomouci na ulici Dolní náměstí

Pronájem slunného cihlového bytu 1+1 v centru Olomouce na ulici Dolní náměstí o výměře 43m2, Byt je nezařízený pouze kuch. linka. Nájem 9 000,- Kč + inkaso ( topení 900,- Kč, voda 250,- Kč/os, osvětlení spol. prostor 30,- Kč/os + elektřina ( přepis na nájemníka). Vhodný pro studenty nebo mladý..

Lokalita: Dolní náměstí, Olomouc9 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy - bungalov, 120 m², Hnojice (o. Olomouc)

Prodej, Rodinné domy - bungalov, 120 m², Hnojice (o. Olomouc)

Nabízíme prodej rozestavěné novostavby, přízemního rodinného domu 3+kk typu bungalov. Celý dům je podsklepený, v suterénu je garáž a 3 místnosti. Dům se nachází v klidné části obce, s výhledem do volné krajiny. Na pozemku jsou dvě studny, vlastní čistička (je možnost připojení na veř...

Lokalita: Hnojicecena k jednání

Prodej, Pozemky pro komerční využití, 3000m² , Olomouc, ul. Týnecká

Prodej, Pozemky pro komerční využití, 3000m² , Olomouc, ul. Týnecká

Nabízíme prodej 3000 m2 volné plochy pro komerční využití. Na hranici pozemku je možné navázat na přípojku elektřiny, městského vodovodu, plynu. Kanalizace k dispozici není. Pozemek je z části oplocený.

Lokalita: Přerovská, Olomouc - Holice1 990 Kč za m2

Prodej, Byty 2+kk, 50m² - Huzová

Prodej, Byty 2+kk, 50m² - Huzová

Prodej cihlového bytu s dispozicí 2+kk v obci Huzová, s výměrou cca 50m2. Byt se nachází v 1. NP a v minulosti prošel celkovou rekonstrukcí. Jsou zde vyměněna plastová okna, nové podlahy, kuchyňská linka vč. spotřebičů, nová koupelna i interiérové dveře. V bytě je možnost připojení krbových kamen...

Lokalita: Huzovárezervováno