Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 50 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 250m² - Lutín - Třebčín

Prodej, Rodinné domy, 250m² - Lutín - Třebčín

Připravujeme pro Vás prodej nemovitosti v obci Třebčín u Olomouce. Nemovitost je určena k celkové rekonstruci, avšak její potenciál je veliký. Za domem se nachází rozlehlá zahrada, které rovněž chybí údržba. Aktuálně je nemovitost ve stavu před vyklizením, které zajišťujeme a poté bude připravena k..

Lokalita: Lutín - Třebčín3 500 000 Kč

Prodej, Areálu - komplex budov a pozemků, 5689m² - Lutín

Prodej, Areálu - komplex budov a pozemků, 5689m² - Lutín

Prodej objektu v Lutíně u Olomouce, který donedávna sloužil ke zpracování a prodeji masa a uzenin. Celý areál je komplex několika budov (výroba, sklady, prodejna, administratvní budova), kdy jejich aktuální stav je určen spíše k rekonstrukci, nicméně pozemky, na kterých se areál nachází mají..

Lokalita: Lutín12 730 000 Kč

Prodej, Pozemku pro bydlení, 913m² - Zábřeh, ul. Sokolská

Prodej, Pozemku pro bydlení, 913m² - Zábřeh, ul. Sokolská

Prodej pozemku, který je určen územním plánem města k výstavě rodinného domu nabízíme k prodeji. Jedná se o velmi lukrrativní polohu a to především z hlediska zaručeného soukromí. K pozemku jehož výměra činí 913m2 je MěÚ Zábřeh vydané závazné stanovisko povolující stavbu a rovněž je zpracovaná..

Lokalita: Sokolská, Zábřehinfo v RK

Prodej, Byty 3+1, 69m² - Olomouc - Nové Sady

Prodej, Byty 3+1, 69m² - Olomouc - Nové Sady

Nabízíme prodej rekonstruovaného bytu 3 + 1 s balkonem v panelovém domě na ulici Fischerova. Jde o městskou část s veškerou občanskou vybaveností - škola, školka, obchody, pošta, park s dětským hřištěm, hřištěm na míčové hry, zastávka vlaku. MHD. Byt má prostorný obývací pokoj situovaný do..

Lokalita: Olomouc - Nové Sady3 999 000 Kč

Prodej, Chata, 50m² , polosamota u Kokor, (o.Přerov)

Prodej, Chata, 50m² , polosamota u Kokor, (o.Přerov)

Nabízíme prodej rekreačního stavení, polosamoty s číslem popisným mezi obcí Kokory a Brodek u Přerova. Nemovitost je ze smíšeného zdiva, v únoru 2021 byla dokončena nová střecha. V přízemí je chodba, kuchyň a malá ložnice, v patře je prostorný obytný prostor. K nemovitosti není přivedena elektřina..

Lokalita: Kokory1 099 000 Kč

Prodej, Rodinný dům,  dvě byt. jednotky, Plumlov  ( o. Prostějov )

Prodej, Rodinný dům, dvě byt. jednotky, Plumlov ( o. Prostějov )

Nabízíme prodej dvougeneračního kompletně rekonstruovaného ( a rekonstrukce dále probíhá ) rodinného domu v městě Plumlov. Dům má dvě nadzemní podlaží, v přízemí je bytová jednotka o dispozici 3+1 s velkou terasou, v patře byt 4+1 rovněž s velkou terasou. Bytové jednotky jsou zcela samostatné..

Lokalita: Plumlov8 499 000 Kč

Prodej dvougeneračního rodinného domu

Prodej dvougeneračního rodinného domu

Prodej dvougeneračního domu v Olomouci na ulici Přichystalova. Dům má 2 bytové jednotky se samostatnými vchody a měřiči. Dále je možnost využití půdy k výstavbě další bytové jednotky. Před cca 8 lety byla zrenovovaná střecha a krovy. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o velikosti 3+1 v..

Lokalita: Přichystalova, Olomouc - Hodolany6 400 000 Kč

Prodej, Zemědělská usedlost, Mohelnice, Podolí

Prodej, Zemědělská usedlost, Mohelnice, Podolí

Nabízíme prodej rodinného domu - typ zemědělská usedlost v Podolí , pouhý 1 km od Mohelnice, jen 15 minut cesty po dálnici do Olomouce. Jde o zajímavé bydlení s naprostým soukromím, mnoha prostory jak pro bydlení tak pro např. podnikání, své koníčky,..K usedlosti kromě prostorného nádvoří patří..

Lokalita: Mohelnice8 990 000 Kč

Prodej rodinného domu v Senici na Hané

Prodej rodinného domu v Senici na Hané

Exkluzivní prodej dvougeneračního rodinného domu v obci Senice na Hané se zastavěnou plochou a nádvoří 434m2. V domě jsou dvě bytové jednotky se samostatnými měřici. V přízemí se nachází 2+1 s komorou a koupelnou bez záchodu. V prvním patře 3+1 s verandou, komorou a koupelnou se záchodem. V domě..

Lokalita: Rudé armády, Senice na Hané1 Kč

Prodej, Byty 4+kk, 126m² , Olomouc, ul. Přichystalova ( Nový svět)

Prodej, Byty 4+kk, 126m² , Olomouc, ul. Přichystalova ( Nový svět)

Nabízíme prodej zcela nové, luxusní bytové jednotky v rodinném domě, ve 2.NP. Byt má 126 m2, prostornou chodbu, kuchyň s obývacím pokojem, velkou koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a vanou, dvě samostatné toalety, komoru a tři neprůchozí pokoje. Kuchyně je vybavena vestavěnými spotřebiči zn...

Lokalita: Přichystalova, Olomouc - Nový Svět6 800 000 Kč