Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí makléře Jarmila Millonig" odpovídá 16 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 1+kk,  24 m², Olomouc - Povel, Jánského

Pronájem, Byty 1+kk, 24 m², Olomouc - Povel, Jánského

Pronájem velmi krásného nekuřáckého bytu o velikosti 1+kk v Olomouci, ulice Jánského. Bytová jednotka je po rekonstrukci a nachází se v 6. patře panelové budovy s dvěma výtahy, celková výměra bytu činí 24 m2. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, pokoj s KK. Kuchyňská linka..

Lokalita: Janského, Olomouc - Povel9 500 Kč za měsíc

Prodej, Byty 3+1,  69 m², Olomouc, Schweitzerova

Prodej, Byty 3+1, 69 m², Olomouc, Schweitzerova

Vánoční nabídka prodeje zrekonstruovaného bytu o velikosti 3+1 v Olomouci, ulice Schweitzerova. Bytová jednotka o celkové výměře 69 m2 + lodžie je situovaná ve zvýšeném přízemí panelové budovy po kompletní revitalizaci. Dispozice: vstupní chodba, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, komora,..

Lokalita: Schweitzerova, Olomouc4 300 000 Kč

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Masarykova třída

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Masarykova třída

Pronájem velmi krásné nově vybudované bytové jednotky o velikosti 2+kk v podkroví (5.patro) cihlové zástavby s výtahem v blízkosti centra a vlakového nádraží v Olomouci, Masarykova třída. Byt o celkové výměře 55 m2. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem,..

Lokalita: Masarykova třída, Olomouc13 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Starodružiníků

Pronájem, Byty 2+kk, 55 m², Olomouc, Starodružiníků

Pronájem bytu o velikosti 2+kk ve velmi vyhledávané lokalitě v blízkosti vlakového nádraží a centra Olomouc, ulice Starodružiníků. Jedná se o byt o celkové výměře 55 m2, situované v 2.NP budovy. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, předsíň, koupelna s WC. Byt se pronajímá částečně..

Lokalita: Starodružiníků, Olomouc9 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Nabízíme pronájem klimatizovaného moderního bytu s garážovým stáním o velikosti 2+kk o ploše 60 m2 s lodžií 9,57 m2 ve velmi žádané a klidné lokalitě k bydlení, na ulici Topolová, Olomouc - Slavonín. Byt se nachází v 3. patře budovy s výtahem, velkou výhodou tohoto bytu je prostorná komora v bytě,..

Lokalita: Topolová, Olomouc - Slavonín15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+1,  40 m², Olomouc, Na Letné

Pronájem, Byty 1+1, 40 m², Olomouc, Na Letné

Pronájem zařízeného podkrovního bytu o velikosti 1+1 v Olomouci, Na Letné. Byt je situován ve 3. patře cihlové budovy bez výtahu, celková výměra cca 40 m2. Dispozice: obývací pokoj s KK, menší ložnice, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC. Vybavení: kuchyňská linka s dvouplotýnkovou..

Lokalita: Na Letné, Olomoucrezervováno

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem, Byty 2+kk, 50 m², Olomouc, Rooseveltova

Pronájem slunného částečně vybaveného bytu s klimatizací o velikosti 2+kk (3. patro bez výtahu) v Olomouci, ulice Rooseveltova. Jedná se o byt situovaný v blízkosti centra města a obchodního centra Šantovka. Dispozice: vstup - chodba, koupelna s WC a sprchovým koutem, pokoj s kuchyňským koutem,..

Lokalita: Rooseveltova, Olomouc11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Pronájem, Byty 2+kk, 60 m², Olomouc - Slavonín, Topolová

Nabízíme pronájem klimatizovaného moderního bytu s garážovým stáním o velikosti 2+kk o ploše 60 m2 s lodžií 14,9 m2 ve velmi žádané a klidné lokalitě k bydlení, na ulici Topolová, Olomouc - Slavonín. Byt se nachází v 1. patře budovy s výtahem, velkou výhodou tohoto bytu je prostorná komora v bytě,..

Lokalita: Topolová, Olomouc - Slavonínrezervováno

Prodej, Pozemky pro bydlení,  1000 m², Bukovany

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1000 m², Bukovany

Exkluzivní prodej dvou stavebních pozemků ve velmi pěkné a klidné lokalitě Bukovany u Olomouce. Pozemky jsou pravidelného obdélníkového tvaru, rovinaté o výměře 1 000 m2. V tuto chvíli se budují inženýrské sítě - vodovod, kanalizace, elektřina a příjezdová cesta. Obec Bukovany je vyhledávaná..

Lokalita: Bukovany5 000 Kč za m2

Pronájem, Byty 2+kk,  45 m², Olomouc, Javoříčská

Pronájem, Byty 2+kk, 45 m², Olomouc, Javoříčská

Pronájem podkrovního bytu v centru města Olomouc o velikosti 2+kk ulice Javoříčská. Celková výměra bytu činí 45 m2 a je situován ve 4.patře cihlové budovy s výtahem. Dispozice: vstupní chodba, pokoj, obývací pokoj s KK, koupelna s vanou a WC. Byt je možné užívat ihned. Vybavení bytu je možné..

Lokalita: Javoříčská, Olomouc12 500 Kč za měsíc